СВО ID-Cooling Dashflow 360 Basic Black (DASHFLOW 360 BASIC BLACK)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | СВО |
| Виробник | ID-Cooling |
| Тип охолодження: | Активне |
| Призначення: | Для процесора |
| Довжина трубки: | 465 мм |
| Повітрянний потік: | 82.27 CFM |
| Кількість вентиляторів: | 3 шт. |
| Роз'єм підключення вентилятора: | 4pin |
| Частота обертів вентилятора: | 700-1800 об/хв |
| Тип підшипника: | Гідродинамічний |
| Рівень шуму: | 35.2 Дб |
| Матеріал радіатора: | Алюміній |
| Розмір радіатору: | 397x120x27 мм |
| Номінальна напруга, В: | 12 |
| Розмір вентилятора: | 120x120x25 мм |
| Регулятор обертів: | авто (PWM) |
| Розмір помпи: | 72x72x55 мм |
| Частота обертання помпи: | 2100 об/хв |
| Сумісність з AMD: | Socket AM4, Socket AM5 |
| Сумісність з Intel: | Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200, Socket 1700, Socket 2011, Socket 2011 v3, Socket 2066 |
| Колір: | Чорний |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6931393305080 |
СВО ID-Cooling Dashflow 360 Basic Black (DASHFLOW 360 BASIC BLACK)
Код товару: 226808NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 226808NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.