Кулер для процесора Aardwolf Performa 9X (APF-9X-120)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Кулер для процесора |
| Виробник | Aardwolf |
| Тип: | Повітряне |
| Призначення: | Для процесора |
| Кількість вентиляторів: | 1 шт. |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| Сумісність з AMD: | Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+ |
| Сумісність з Intel: | Socket 775, Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156 |
| Напруга живлення: | 12 В |
| Розміри Fan: | 120x120x25 мм |
| Максимальний TDP: | 160 Вт |
| Повітрянний потік: | 53 CFM |
| Регулювання обертів/живлення: | PWM |
| Тип підшипника: | Гідродинамічний |
| Частота обертів: | 1500 об/хв |
| Рівень шуму: | 22 Дб |
| Матеріал радіатора: | Алюміній |
| Підсвічування: | Синій |
| Габарити: | 155x123x93 мм |
| Колір | Чорний |
| К-сть мідних трубок: | 4 шт. |
| Сокет: | Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+, Socket 775, Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156 |
| Сумісність: | s1366, s115X, s1200, s2066, s2011, sAM4, sAM3, sAM3+, sFM1, sFM2, sAM2, sAM2+ |
| Тип охолодження: | Активне |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Кулер для процесора Aardwolf Performa 9X (APF-9X-120)
Код товару: 118295NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 118295NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.