Кулер для процесора Cooler Master (RR-I7C7-18PA-B1)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Кулер для процесора |
| Виробник | Cooler Master |
| Тип: | Активний кулер |
| Призначення: | Для процесора |
| Кількість вентиляторів: | 1 шт. |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| Напруга живлення: | 12 В |
| Максимальний TDP: | 95 Вт |
| Повітрянний потік: | 37.6 CFM |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Тип підшипника: | Ковзання з гвинтовим різьбленням |
| Частота обертів: | 1800 об/хв |
| Рівень шуму: | 28 Дб |
| Ресурс роботи: | 40 тис. годин |
| Матеріал радіатора: | Алюміній |
| Підсвічування: | ARGB |
| Габарити: | 120x122x70 мм |
| Колір | Чорно-сірий |
| Socket | 1700, 1851 |
| Висота охолодження, мм: | 70 мм |
| Габарити | 120x120x70 мм |
| К-сть мідних трубок: | Немає |
| Конструкція: | Баштова |
| Країна-виробник: | Китай |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сокет: | Socket 1700 |
| Тип охолодження: | Пасивне |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719512126721 |
Кулер для процесора Cooler Master (RR-I7C7-18PA-B1)
Код товару: 232247NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 232247NEW
Гарантія: 24міс.
Купуй вигідно з «СПЛАЧУЙ ЧАСТИНАМИ» від ПУМБ в COMPX.UA сьогодні, а перший платіж роби через місяць!
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.