Система енергонезалежності Marstek Venus C. 2.5 кВт / 2.56 кВт*год / LifePO4 (42-00304) U1
Характеристики
| Стан товару | Новий U1 |
| Виробник | Marstek |
| LED-індикація | Так |
| Ємність батареї | 2560 Вт/год |
| Інтерфейси комунікації | Wi-Fi/Bluetooth/Ethernet/RS485 |
| Вага, кг | 45 |
| ККД | 93.5% |
| Клас захисту | IP65 |
| Мобільний застосунок | Так |
| Наявність в магазинах | Київ Херсонський |
| Номінальна напруга | 51.2В |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Пікова потужність | 3500 Вт |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Ресурс батареї | 6000 циклів |
| Робоча температура | -20°C~+55°C |
| Розширення системи (ємність) | Так |
| Розширення системи (потужність) | Так |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Час заряду до 100% | 2 години |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Система енергонезалежності Marstek Venus C. 2.5 кВт / 2.56 кВт*год / LifePO4 (42-00304) U1
Код товару: 261445NEWU1
Гарантія: 12міс.
Код товару: 261445NEWU1
Гарантія: 12міс.
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.