Процесор Intel Core i7 8700K (CM8068403358220) (Socket 1151 v2, 12T, 4.7 ГГц, Tray) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Процесор |
| Виробник | Intel |
| Тип роз'єму: | Socket 1151 v2 |
| Сімейство процесора: | Core i7 |
| Кількість потоків: | 12 |
| Кількість ядер: | 6 |
| Інтегрована графіка: | Intel UHD Graphics 630 |
| Внутрішня тактова частота: | 3.7 ГГц |
| Максимальна тактова частота: | 4.7 ГГц |
| Розблокований множник: | Розблокований |
| Потужність TDP: | 95 Вт |
| Техпроцес: | 14 нм |
| Тип пам'яті: | DDR4 |
| Тип упаковки: | Tray |
| К-сть балів у PassMark: | 15971 бал(ів) |
| Кількість каналів пам'яті: | 2 шт |
| Кодова назва: | Coffee Lake |
| Макс. об'єм ОЗП: | 128 ГБ |
| Макс. частота DDR4: | 2666 МГц |
| Модель CPU: | Core i7 8700K |
| Наявність кулера: | Немає |
| Об'єм кеш пам'яті 3 рівня: | 12 МБ |
| Підтримка PCI Express: | 3.0 |
| Потужність TDP (MAX): | 117 Вт |
| Призначення: | Для ПК |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Процесор Intel Core i7 8700K (CM8068403358220) (Socket 1151 v2, 12T, 4.7 ГГц, Tray) Б/в
Код товару: 101447USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 101447USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії для процесорів
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Чіп Intel Core i7 8700K (Сокет 1151 v2) — це шестиядерний процесор із 12 потоками, базова тактова частота якого сягає 4.7 ГГц. Він стане чудовим вибором для тих, хто вимагає високої обчислювальної потужності для ігор, редагування відеоматеріалів чи створення 3D-моделей. Завдяки присутності Hyper-Threading та вільному множнику, цей CPU дає змогу налаштувати параметри відповідно до специфічних потреб.
Core i7 8700K оснащений шістьма реальними ядрами та завдяки Hyper-Threading підтримує 12 обчислювальних потоків. Це дає змогу одночасно обробляти більше процесів без втрати швидкодії. У типових ситуаціях, таких як відеомонтаж або робота із серйозними 3D-застосунками, це забезпечує значне зменшення часу рендерингу та оперативніше керування об'ємними даними.
Номінальна тактова частота 3.7 ГГц вказує на початкову швидкість функціонування процесора в режимі без форсування (без розгону). Цей показник визначає, наскільки оперативно ядра здатні виконувати команди, що особливо відчувається при роботі з додатками середньої складності, наприклад, офісний пакет або веб-переглядачі з відкритою великою кількістю вкладок.
Наявність шести ядер у цьому процесорі гарантує паралельне виконання кількох потужних завдань без істотного зниження загальної віддачі. Скажімо, під час стрімінгу ігрового процесу ви можете одночасно активувати програми для запису або обробки відео, і це не спричинить "зависання" системи.
Intel UHD Graphics 630 — це інтегрований графічний модуль, що дає змогу оперувати базовою графікою без необхідності у зовнішній (дискретній) відеокарті. Для тих, хто не цікавиться "важкими" забавами чи професійним відеомонтажем, це вбудоване рішення забезпечує зручну роботу з офісним софтом, відтворенням відео формату Full HD та нескладним редагуванням світлин.
Найвища тактова частота на рівні 4.7 ГГц означає, що процесор здатний самостійно нарощувати швидкість функціонування своїх ядер до цієї позначки, скажімо, при старті ігор чи запуску "важких" застосунків. Це сприяє пришвидшенню виконання завдань, залежних від одного потоку, де вирішальне значення має саме максимальна частота.
Показник у системі PassMark 15971 балів свідчить про сукупну потужність процесора при комплексному випробуванні різноманітних типів завантажень. Ця цифра дозволяє зіставити його з іншими моделями та визначити його ефективність у рутинних та професійних роботах.
Цей процесор чудово підходить для користувачів, які працюють із програмами, що вимагають багато ресурсів, або грають у вимогливі проєкти, гарантуючи швидке виконання операцій у режимі багатозадачності.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.