Процесор Intel Core i7 6700K (CM8066201919901) (Socket 1151, 8T, 4.2 ГГц, Tray) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Процесор |
| Виробник | Intel |
| Тип роз'єму: | Socket 1151 |
| Сімейство процесора: | Core i7 |
| Кількість потоків: | 8 |
| Кількість ядер: | 4 |
| Інтегрована графіка: | Intel HD Graphics 530 |
| Внутрішня тактова частота: | 4 ГГц |
| Максимальна тактова частота: | 4.2 ГГц |
| Об'єм кеш пам'яті 2 рівня: | 1024 КБ |
| Розблокований множник: | Розблокований |
| Потужність TDP: | 91 Вт |
| Техпроцес: | 14 нм |
| Тип пам'яті: | DDR4 |
| Тип упаковки: | Tray |
| Кількість каналів пам'яті: | 2 шт |
| Макс. об'єм ОЗП: | 64 ГБ |
| Макс. робоча температура: | 64 °С |
| Макс. частота DDR4: | 2133 МГц |
| Модель CPU: | Core i7 6700K |
| Наявність в магазинах | Київ Херсонський, Київ Васильківська |
| Наявність кулера: | Немає |
| Об'єм кеш пам'яті 3 рівня: | 8 МБ |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка PCI Express: | 3.0 |
| Потужність TDP (MAX): | 105 Вт |
| Призначення: | Для ПК |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Процесор Intel Core i7 6700K (CM8066201919901) (Socket 1151, 8T, 4.2 ГГц, Tray) Б/в
Код товару: 101436USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 101436USED
Гарантія: 3міс.
Купуй вигідно з «СПЛАЧУЙ ЧАСТИНАМИ» від ПУМБ в COMPX.UA сьогодні, а перший платіж роби через місяць!
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії для процесорів
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Чіп Intel Core i7 6700K із сокетом Socket 1151 стане добрим вибором для тих, хто цінує швидкодію у вирішенні багатьох завдань одночасно та у геймінгу. Ця модель оснащена 8 потоками та номінальною частотою 4.2 ГГц, що гарантує оперативне опрацювання вимогливих процесів. Завдяки будові Skylake, цей процесор підтримує актуальні технології опрацювання інформації та сумісний із відповідними системними платами того ж покоління.
Наявність 8 потоків дає змогу процесору паралельно виконувати більше робочих процесів, що особливо відчутно, коли запущено багато програм чи проводяться складні розрахунки. Приміром, у процесі монтажу відео або роботи з тривимірною графікою, паралельне оброблення пришвидшує візуалізацію та скорочує час простою.
Значення TDP у 91 Вт демонструє найбільшу потужність тепловіддачі, яку процесор генерує під навантаженням, і водночас окреслює потреби в системі охолодження. На практиці це означає, що для стабільного функціонування необхідний ефективний охолоджувач, здатний відводити тепло без неприємного шуму.
Чотири фізичні ядра в центральному процесорі означають його здатність реально обробляти чотири незалежні послідовності завдань одночасно, хоча загальна кількість віртуальних потоків тут вища завдяки функції Hyper-Threading.
Intel HD Graphics 530 — це інтегрований графічний модуль, який дає змогу відтворювати відео у роздільній здатності Full HD та забезпечує базову підтримку 3D-графіки без потреби у дискретній відеокарті. У щоденній роботі це дає можливість користувачеві дивитися відеоматеріали, користуватися офісним програмним забезпеченням та мережевим браузером, не завантажуючи окремий відеоадаптер.
Лінійка процесорів Core i7 окреслює його позицію в асортименті Intel як рішення середньо-високого класу, яке комбінує значну потужність із підтримкою актуальних технологій.
Шина PCI Express 3.0 гарантує швидкість передачі даних до 8 ГТ/с на один канал, що є подвоєнням показника порівняно із версією 2.0. Це є критично важливим при комутації сучасних відеокарт та швидкісних накопичувачів, які вимагають інтенсивного обміну даними.
Цей чип стане вдалим вибором для тих, хто залучений до роботи з важкими програмами або поціновувачів сучасних відеоігор, гарантуючи швидке паралельне виконання поставлених завдань.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.