Процесор Intel Core i7 4790K (CM8064601710501) (Socket 1150, 8T, 4.4 ГГц, Tray) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Процесор |
| Виробник | Intel |
| Тип роз'єму: | Socket 1150 |
| Сімейство процесора: | Core i7 |
| Кількість потоків: | 8 |
| Кількість ядер: | 4 |
| Інтегрована графіка: | Intel HD Graphics 4600 |
| Внутрішня тактова частота: | 4 ГГц |
| Максимальна тактова частота: | 4.4 ГГц |
| Об'єм кеш пам'яті 2 рівня: | 1024 КБ |
| Розблокований множник: | Розблокований |
| Потужність TDP: | 88 Вт |
| Техпроцес: | 22 нм |
| Тип пам'яті: | DDR3 |
| Тип упаковки: | Tray |
| Кількість каналів пам'яті: | 2 шт |
| Макс. об'єм ОЗП: | 32 ГБ |
| Модель CPU: | Core i7 4790K |
| Наявність в магазинах | Харків |
| Наявність кулера: | Немає |
| Об'єм кеш пам'яті 3 рівня: | 8.25 МБ |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Потужність TDP (MAX): | 105 Вт |
| Призначення: | Для ПК |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Процесор Intel Core i7 4790K (CM8064601710501) (Socket 1150, 8T, 4.4 ГГц, Tray) Б/в
Код товару: 101428USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 101428USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії для процесорів
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Олександр Трачук
Добрий день, чи буде працювати з МSI H81M-E33?
21.04.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня! Так, все буде працювати.
22.04.2024
Yarik
рабочий проц? или нет? бу или нет?
06.12.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, процесор працездатний, вже був у використанні.
07.02.2024
Никита Ковальчук
Для Gigabyte GA-H81M-DS2 подойдёт?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Никита Ковальчук. Працювати буде, але живлення плати не вистачить для цього процессора. Радимо замінити платформу на 10100ф DDR4.
Процесор Intel Core i7 4790K — це чотириядерний чіп із функцією Hyper-Threading, що пропонує до 8 потоків для паралельної обробки завдань. Його початкова тактова частота 4,0 ГГц, яка може бути підвищена до 4,4 ГГц, забезпечує відмінну працездатність з вибагливими програмами та ігровими додатками. Цей чіп стане у пригоді тим, хто будує ПК на базі Socket 1150 і вимагає високої потужності для редагування відео, 3D-моделювання чи запуску актуальних ігор.
Чотириядерний процесор із підтримкою Hyper-Threading дає змогу одночасно обробляти до восьми потоків, що суттєво підвищує можливості багатозадачності та пришвидшує виконання паралельних операцій. Наприклад, під час відеомонтажу чи рендерингу 3D-сцени це скорочує час простою, оскільки програми краще розподіляють навантаження між ядрами.
Наявність восьми потоків дозволяє центральному процесору обробляти удвічі більше завдань одночасно, ніж він має фізичних ядер. Це особливо помітно під час активного багатозадачного режиму, скажімо, коли відкрито низку програм, або в обчислювально складних процесах, як-от рендеринг графіки чи відеорядів.
Чіпи серії Core i7 вирізняються значною потужністю завдяки гармонійному поєднанню числа ядер та робочої частоти. Вони придатні для різноманітних справ, починаючи від офісних потреб і закінчуючи важкими обчислювальними процесами, як-от монтування відео-контенту чи оперування об'ємними даними.
Наявність двоканального режиму оперативки означає, що система має змогу одночасно оперувати двома планками пам'яті, що суттєво збільшує швидкість передачі даних.
Цей центральний процесор стане чудовим вибором для тих, хто займається завданнями, що вимагають багато ресурсів — відеоредагування, створення 3D-моделей або сучасні відеоігри.
Відгуки (3)
Олександр Трачук
Добрий день, чи буде працювати з МSI H81M-E33?
21.04.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня! Так, все буде працювати.
22.04.2024
Yarik
рабочий проц? или нет? бу или нет?
06.12.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, процесор працездатний, вже був у використанні.
07.02.2024
Никита Ковальчук
Для Gigabyte GA-H81M-DS2 подойдёт?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Никита Ковальчук. Працювати буде, але живлення плати не вистачить для цього процессора. Радимо замінити платформу на 10100ф DDR4.