Процесор Intel Core i7 2600K (CM8062300833908) (Socket 1155, 8T, 3.8 ГГц, Tray) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Процесор |
| Виробник | Intel |
| Тип роз'єму: | Socket 1155 |
| Сімейство процесора: | Core i7 |
| Кількість потоків: | 8 |
| Кількість ядер: | 4 |
| Інтегрована графіка: | Intel HD Graphics 3000 |
| Внутрішня тактова частота: | 3.4 ГГц |
| Максимальна тактова частота: | 3.8 ГГц |
| Об'єм кеш пам'яті 2 рівня: | 1024 КБ |
| Розблокований множник: | Розблокований |
| Потужність TDP: | 95 Вт |
| Техпроцес: | 32 нм |
| Тип пам'яті: | DDR3 |
| Тип упаковки: | Tray |
| Кількість каналів пам'яті: | 2 шт |
| Макс. об'єм ОЗП: | 32 ГБ |
| Макс. робоча температура: | 73 °С |
| Модель CPU: | Core i7 2600K |
| Наявність в магазинах | Київ Херсонський |
| Наявність кулера: | Немає |
| Об'єм кеш пам'яті 1 рівня: | 64 КБ |
| Об'єм кеш пам'яті 3 рівня: | 8.25 МБ |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Потужність TDP (MAX): | 125 Вт |
| Призначення: | Для ПК |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Процесор Intel Core i7 2600K (CM8062300833908) (Socket 1155, 8T, 3.8 ГГц, Tray) Б/в
Код товару: 101419USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 101419USED
Гарантія: 3міс.
Купуй вигідно з «СПЛАЧУЙ ЧАСТИНАМИ» від ПУМБ в COMPX.UA сьогодні, а перший платіж роби через місяць!
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії для процесорів
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
БезкоштовноСьогодні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Центральний процесор Intel Core i7 2600K — це чотириядерний чіп із підтримкою восьми потоків, що функціонує на частоті 3.8 ГГц та сумісний із рознімом 1155. Цей варіант пасує для споживачів, яким потрібна продуктивність для роботи з вимогливим програмним забезпеченням, сучасних ігор чи відеомонтажу. Завдяки технології Hyper-Threading гарантується ефективне виконання багатозадачних операцій.
Чотириядерний процесор, здатний опрацьовувати вісім потоків, означає, що у завданнях, які добре оптимізовані для багатопотоковості, користувач побачить значне прискорення обробки. Наприклад, під час рендерингу відео чи роботи з тривимірною графікою паралельне виконання потоків допомагає зменшити час очікування фінального результату.
Можливість обробляти вісім потоків дозволяє процесору одночасно виконувати у два рази більше операцій, ніж кількість його фізичних ядер. Це особливо вигідно при залученні складних застосунків, які розподіляють навантаження між потоками, наприклад, коли відбувається відеоредагування або використання віртуальних машин.
Лінійка процесорів Core i7 характеризується гармонійним поєднанням потужності та економії енергії, що значно прискорює як рутинні операції, так і обробку важких обчислювальних навантажень. Завдяки інноваційним архітектурним розробкам, ці чипи оперативно опрацьовують інформацію, що є критично важливим при маніпуляціях з об'ємними даними чи задіянням складних математичних моделей.
Функціонал двоканального режиму роботи пам'яті дає змогу паралельно обмінюватися даними між ОЗП та центральним процесором двома незалежними шляхами, що істотно збільшує загальну пропускну спроможність системи. У звичайній роботі це обертається миттєвішим завантаженням файлів і застосунків, а в ігрових сценаріях чи при відеоредагуванні – мінімізацією фризів та покращенням рівномірності частоти кадрів.
Цей процесор буде оптимальним вибором для користувачів, які працюють у програмах, що вимагають значних ресурсів, або професійно займаються відеомонтажем, гарантуючи високу швидкість обробки багатозадачних операцій.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.