Процесор Intel Core i9 9900K (CM80684I99900K) (Socket 1151 v2, 16T, 5.0 ГГц, Tray) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Процесор |
| Виробник | Intel |
| Тип роз'єму: | Socket 1151 v2 |
| Сімейство процесора: | Core i9 |
| Кількість потоків: | 16 |
| Кількість ядер: | 8 |
| Інтегрована графіка: | Intel UHD Graphics 630 |
| Внутрішня тактова частота: | 3.6 ГГц |
| Максимальна тактова частота: | 5.0 ГГц |
| Об'єм кеш пам'яті 2 рівня: | 2048 КБ |
| Розблокований множник: | Розблокований |
| Потужність TDP: | 95 Вт |
| Техпроцес: | 14 нм |
| Тип пам'яті: | DDR4 |
| Тип упаковки: | Tray |
| К-сть балів у PassMark: | 20155 бал(ів) |
| Кількість каналів пам'яті: | 2 шт |
| Макс. об'єм ОЗП: | 128 ГБ |
| Макс. робоча температура: | 100 °С |
| Макс. частота DDR4: | 2666 МГц |
| Модель CPU: | Core i9 9900K |
| Наявність кулера: | Немає |
| Об'єм кеш пам'яті 1 рівня: | 512 КБ |
| Об'єм кеш пам'яті 3 рівня: | 16 МБ |
| Підтримка PCI Express: | 3.0 |
| Потужність TDP (MAX): | 117 Вт |
| Призначення: | Для ПК |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Процесор Intel Core i9 9900K (CM80684I99900K) (Socket 1151 v2, 16T, 5.0 ГГц, Tray) Б/в
Код товару: 115563USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 115563USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії для процесорів
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Процесор Intel Core i9 9900K, сумісний із сокетом 1151 v2, призначений для користувачів, котрим необхідна значна продуктивність у стаціонарних ПК. Він обладнаний вісьмома ядрами та шістнадцятьма потоками, досягаючи пікової частоти до 5.0 ГГц, що гарантує миттєву обробку вимогливих операцій. Завдяки використанню архітектури Coffee Lake, цей чіп демонструє відмінні результати як у геймінгу, так і при редагуванні відео та використанні професійного програмного забезпечення.
Восьмиядерна мікросхема з шістнадцятьма потоками дає змогу паралельно виконувати численні процеси без істотного падіння швидкодії, що особливо помітно під час роботи з візуальними редакторами чи одночасного запуску багатьох програм. Найвища тактова частота сягає 5.
Наявність 16 потоків означає, що центральний процесор здатен одночасно опрацьовувати до 16 завдань, ефективно розподіляючи навантаження між активними ядрами. Це надзвичайно корисно при використанні складних програм, які підтримують багатопотоковість, наприклад, якщо потрібно виконати рендеринг відео або працювати з об'ємною тривимірною графікою, де процес розбивається на багато незалежних частин.
Лінійка процесорів Core i9 вирізняється високими обчислювальними потужностями, що стає очевидним при виконанні складних математичних операцій. У звичайному режимі це означає, що запуск ресурсоємного ПЗ, скажімо, відеоредакторів чи інструментів для 3D-моделювання, відбувається значно швидше та без помітних зависань.
Наявність двоканального режиму роботи з пам'яттю дозволяє процесору оперувати одразу з двома модулями оперативної пам'яті, чим збільшується пропускна здатність цієї системи. На практиці це виливається у швидше завантаження застосунків та більш комфортну роботу з об'ємними файлами, скажімо, під час монтажу відео чи обробки великих масивів даних.
Підтримка стандарту PCI Express 3.0 дає змогу процесору взаємодіяти із сучасними графічними картами та іншими периферійними пристроями, що використовують цей інтерфейсний стандарт. Це гарантує пропускну здатність до 8 ГТ/с на одну лінію, що є ключовим для оперативного обміну даними між центральним процесором та відеоадаптером.
Цей центральний процесор буде доречним для тих, хто залучений до завдань, що вимагають значних ресурсів — від комп'ютерних ігор до відеомонтажу та створення тривимірних моделей.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.