Процесор Intel Core i9 12900K (BX8071512900K) (Socket 1700, 24T, 5.2 ГГц, Box)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Процесор |
| Виробник | Intel |
| Тип роз'єму: | Socket 1700 |
| Сімейство процесора: | Core i9 |
| Кількість потоків: | 24 |
| Кількість ядер: | 16 |
| Інтегрована графіка: | Intel UHD Graphics 770 |
| Внутрішня тактова частота: | 3.2 ГГц |
| Максимальна тактова частота: | 5.2 ГГц |
| Об'єм кеш пам'яті 2 рівня: | 14336 КБ |
| Розблокований множник: | Розблокований |
| Потужність TDP: | 125 Вт |
| Техпроцес: | 10 нм |
| Тип пам'яті: | DDR4, DDR5 |
| Тип упаковки: | Box |
| К-сть балів у PassMark: | 41532 бал(ів) |
| Кількість каналів пам'яті: | 2 шт |
| Макс. об'єм ОЗП: | 128 ГБ |
| Макс. робоча температура: | 100 °С |
| Макс. частота DDR4: | 3200 МГц |
| Макс. частота DDR5: | 4800 МГц |
| Модель CPU: | Core i9 12900K |
| Наявність кулера: | Є |
| Об'єм кеш пам'яті 3 рівня: | 30 МБ |
| Підтримка PCI Express: | 5.0 |
| Потужність TDP (MAX): | 241 Вт |
| Призначення: | Для ПК |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 5032037234658 |
Процесор Intel Core i9 12900K (BX8071512900K) (Socket 1700, 24T, 5.2 ГГц, Box)
Код товару: 164324NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 164324NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Влад
Топовый процессор в своей линейке. Качество продуктов производителя говорит само за себя. Высокие частоты очень радуют.
Недостатки пока не обнаружены. Со временем если будет возможность смогу дополнить отзыв об опыте использования данного продукта.
02.05.2024
Відповісти
Цей чіп Intel Core i9 12900K (Сокет 1700) створений для тих, кому потрібна значна потужність в роботі з вимогливими програмами та комп'ютерними іграми. Він має 24 нитки обробки й максимальну частоту до 5.2 ГГц, що гарантує швидке виконання багатозадачних операцій та складних розрахунків. У звичайних справах, чи то геймінг, відеомонтаж чи 3D-моделювання, система функціонаонуватиме плавно, завдяки конструкції Alder Lake та використанню новітніх стандартів.
Процесор із дизайном Alder Lake об'єднує високопродуктивні та економні ядра, задля кращого розподілу робочих процесів та збільшення темпів обробки даних. У практичних ситуаціях, наприклад, коли граєте одночасно з трансляцією, користувач відзначить менше падінь кадрів і стабільну роботу системи без пригальмовувань.
24 нитки дозволяють цьому процесору паралельно опрацьовувати великий обсяг завдань, що особливо відчутно під час багатозадачного режиму або при важких обчисленнях. Припустимо, під час відеомонтажу з одночасним рендерингом та запущеним антивірусом у бекграунді, швидкість не падає, оскільки кожен потік займається окремим фрагментом роботи.
Серія процесорів Core i9 вирізняється своєю винятковою потужністю завдяки значній кількості ядер і потоків, що дає змогу оптимально розподіляти робоче навантаження між різноманітними активностями.
Наявність двоканального режиму роботи оперативної пам'яті дає змогу системі одночасно оперувати двома модулями ОЗП, що збільшує пропускну здатність шини даних. Це особливо відчутно при обробці значних масивів даних, приміром, у відеоредагуванні чи при одночасному запуску віртуальних середовищ.
Сумісність із PCI Express 5.0 означає, що процесор може взаємодіяти з новітніми периферійними пристроями, що застосовують цю шину, забезпечуючи подвоєну швидкість передачі даних відносно PCIe 4.0 — аж до 32 ГТ/с на один канал.
Цей процесор чудово підійде фахівцям, які використовують програми з високими вимогами до ресурсів і потребують надійної роботи в режимі багатозадачності. Його 24 потоки та сумісність з PCIe 5.
Відгуки (1)
Влад
Топовый процессор в своей линейке. Качество продуктов производителя говорит само за себя. Высокие частоты очень радуют.
Недостатки пока не обнаружены. Со временем если будет возможность смогу дополнить отзыв об опыте использования данного продукта.
02.05.2024
Відповісти