Процесор Intel Core i7 7700K (CM8067702868535) (Socket 1151, 8T, 4.5 ГГц, Tray) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Процесор |
| Виробник | Intel |
| Тип роз'єму: | Socket 1151 |
| Сімейство процесора: | Core i7 |
| Кількість потоків: | 8 |
| Кількість ядер: | 4 |
| Інтегрована графіка: | Intel HD Graphics 630 |
| Внутрішня тактова частота: | 4.2 ГГц |
| Максимальна тактова частота: | 4.5 ГГц |
| Об'єм кеш пам'яті 2 рівня: | 1024 КБ |
| Розблокований множник: | Розблокований |
| Потужність TDP: | 91 Вт |
| Техпроцес: | 14 нм |
| Тип пам'яті: | DDR4 |
| Тип упаковки: | Tray |
| К-сть балів у PassMark: | 12036 бал(ів) |
| Кількість каналів пам'яті: | 2 шт |
| Макс. об'єм ОЗП: | 64 ГБ |
| Макс. робоча температура: | 100 °С |
| Макс. частота DDR4: | 2400 МГц |
| Модель CPU: | Core i7 7700K |
| Наявність в магазинах | Київ Херсонський |
| Наявність кулера: | Немає |
| Об'єм кеш пам'яті 1 рівня: | 256 КБ |
| Об'єм кеш пам'яті 3 рівня: | 8 МБ |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка PCI Express: | 3.0 |
| Потужність TDP (MAX): | 105 Вт |
| Призначення: | Для ПК |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Процесор Intel Core i7 7700K (CM8067702868535) (Socket 1151, 8T, 4.5 ГГц, Tray) Б/в
Код товару: 117888USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 117888USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії для процесорів
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Ярослав
Процесор хороший ну дуже хороший недоліків немає
23.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
23.10.2023
Чіп Intel Core i7 7700K — це 4-ядерний центральний процесор із підтримкою 8 потоків, який функціонує на номінальній тактовій частоті до 4.5 ГГц. Він сумісний із системними платами під сокет 1151 та буде доречним для тих, кому потрібна відмінна швидкість у комп'ютерних іграх, роботі з медіаконтентом чи використанні важких програм.
Центральний процесор Core i7 7700K оснащений чотирма фізичними ядрами та використовує технологію Hyper-Threading, завдяки чому здатний паралельно обробляти до восьми потоків інформації. Це помітно підвищує швидкодію під час одночасного запуску кількох додатків або виконання складних операцій, як-от відеорендеринг чи фотообробка. Робоча частота досягає 4.
Завдяки підтримці восьми потоків цей процесор може одночасно обробляти більше завдань, що є суттєвою перевагою у режимі багатозадачності чи з програмами, які розраховані на багатопотокову роботу. Наприклад, під час відеомонтажу паралельне кодування та редагування виконуються швидше, оскільки кожен потік може займатися окремою частиною даних.
Чіпи категорії Core i7 пропонують гармонійне поєднання високої продуктивності та раціонального споживання енергії завдяки вдосконаленій архітектурі, що позитивно позначається на швидкості обробки даних у типових робочих ситуаціях. У реальних умовах, скажімо, при роботі зі складними електронними таблицями чи базами даних, це дозволяє істотно зменшити час, необхідний для завантаження та обробки відомостей.
Двоканальність пам'яті дає змогу оперативній пам'яті функціонувати у режимі dual-channel, що збільшує пропускну здатність системи. Це значно прискорює обробку даних у процесах, де критичною є швидкість звернення до оперативної пам'яті, як-от відеоредактура чи створення 3D-графіки.
Інтерфейс PCI Express 3.0 гарантує пропускну здатність до 8 ГТ/с на лінію, що є ключовим для оперативного обміну даними між центральним процесором і зовнішніми пристроями, наприклад, графічними адаптерами чи накопичувачами SSD.
Цей центральний процесор буде вдалим вибором для користувачів, які зайняті ресурсоємними роботами, як-от комп'ютерні ігри, робота з відео чи 3D, і яким потрібна надійна багатопотокова продуктивність.
Відгуки (1)
Ярослав
Процесор хороший ну дуже хороший недоліків немає
23.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
23.10.2023