Процесор Intel Core i7 12700K (BX8071512700K) (Socket 1700, 20T, 5.0 ГГц, Box)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Процесор |
| Виробник | Intel |
| Тип роз'єму: | Socket 1700 |
| Сімейство процесора: | Core i7 |
| Кількість потоків: | 20 |
| Кількість ядер: | 12 |
| Інтегрована графіка: | Intel UHD Graphics 770 |
| Внутрішня тактова частота: | 3.6 ГГц |
| Максимальна тактова частота: | 5.0 ГГц |
| Розблокований множник: | Розблокований |
| Потужність TDP: | 125 Вт |
| Техпроцес: | 10 нм |
| Тип пам'яті: | DDR4, DDR5 |
| Тип упаковки: | Box |
| К-сть балів у PassMark: | 33075 бал(ів) |
| Кількість каналів пам'яті: | 2 шт |
| Макс. об'єм ОЗП: | 128 ГБ |
| Макс. робоча температура: | 100 °С |
| Макс. частота DDR4: | 3200 МГц |
| Макс. частота DDR5: | 4800 МГц |
| Модель CPU: | Core i7 12700K |
| Наявність кулера: | Немає |
| Об'єм кеш пам'яті 3 рівня: | 25 МБ |
| Підтримка PCI Express: | 5.0 |
| Потужність TDP (MAX): | 190 Вт |
| Призначення: | Для ПК |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 5032037278454 |
Процесор Intel Core i7 12700K (BX8071512700K) (Socket 1700, 20T, 5.0 ГГц, Box)
Код товару: 163209NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 163209NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Центральний процесор Intel Core i7 12700K — це актуальне чіп для стаціонарних комп'ютерів із сокетом Socket 1700, який пасує для вибагливих користувачів, що працюють із програмами, які потребують багато ресурсів, або ж цікавляться комп'ютерними іграми. Він має 20 потоків та номінальну частоту до 5.0 ГГц, що гарантує високу потужність під час виконання численних завдань та важких обчислень.
Сокет Socket 1700 встановлює сумісність процесора з материнською платою, тому підбір плати з ідентичним типом роз’єму є безальтернативним для монтажу. Завдяки модернізованій архітектурі Socket 1700 підтримує новітні процесори з більшою кількістю точок контакту, що дає змогу збільшити швидкість обміну даними між ЦП та іншими елементами системи.
Наявність 12 ядер у цьому процесорі суттєво позначилася на швидкодії при роботі з мультизадачними навантаженнями, адже кожне ядро здатне виконувати окрему операцію паралельно. У практичних ситуаціях, скажімо, при редагуванні відеоматеріалів або одночасному запуску кількох "важких" застосунків, це допомагає скоротити час очікування та наростити продуктивність системи.
Пікова тактова частота 5.0 ГГц означає, що процесор може оперувати на надзвичайно високій швидкості в моменти максимального навантаження, що особливо помітно під час запуску ігор чи обробки складних завдань. Наприклад, в ігрових застосунках це дозволяє швидше рендерити кадри, мінімізуючи затримки та підвищуючи стабільність ігрового процесу.
Результат PassMark на рівні 33075 балів демонструє відмінну потужність процесора, непрямо впливаючи на швидкість виконання важких обчислень. На практиці це означає швидкий запуск застосунків, а робота з об'ємними файлаи, скажімо, при 3D-рендерингу чи відеоредагуванні, виконується більш злагоджено.
Наявність стандарту PCI Express 5.0 гарантує вдвічі вищу пропускну здатність, ніж у PCIe 4.0, що є ключовим для оперативного зчитування/запису даних між процесорним ядром та передовими графічними адаптерами чи швидкісними SSD-накопичувачами.
Здатність працювати з оперативною пам'яттю до 128 ГБ дає змогу системі обробляти гігантські масиви інформації без затримок. Це критично для фахівців, задіяних у рендерингу, проєктуванні або експлуатації віртуальних середовищ, де кількості пам'яті безпосередньо корелює зі швидкістю.
Рекомендовано користувачам, яким потрібна значна багатопотокова продуктивність — для геймінгу, відеопродакшену чи вимогливого софту. Гарантує швидку багатозадачність та стабільну роботу під значним тиском.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.