СВО GameMax Iceburg 120 Black infinity (Iceburg 120 Black infinity)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | СВО |
| Виробник | GameMax |
| Тип охолодження: | Активне |
| Призначення: | Для процесора |
| Довжина трубки: | 400 мм |
| Повітрянний потік: | 62 CFM |
| Кількість вентиляторів: | 1 шт. |
| Роз'єм підключення вентилятора: | 4pin |
| Частота обертів вентилятора: | 800-2000 об/хв |
| Тип підшипника: | Гідродинамічний |
| Рівень шуму: | 32,5 дБ |
| Матеріал радіатора: | Алюміній |
| Розмір радіатору, мм: | 120 |
| Номінальна напруга, В: | 12 |
| Розмір вентилятора: | 120x120x25 мм |
| Регулятор обертів: | авто (PWM) |
| Розмір помпи: | 70x83x53 мм |
| Частота обертання помпи: | 2300 об/хв |
| Ресурс роботи: | 40 тис. годин |
| Колір: | Чорний |
| Технологія підсвічування: | ARGB |
| Socket | Socket AM2, Socket AM3, Socket FM1, Socket FM2, Socket AM4, Socket AM5, Socket 1150, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1366, Socket 2011, Socket 2011 v3, Socket 1151, Socket 1151 v2, Socket 1200, Socket 1700, Socket 1851 |
| Габарити | 157x120x27 мм / радіатора / |
| Країна-виробник: | Китай |
| Оплата частинами | ПриватБанк 2 міс, ПУМБ 3 міс, |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6931858791465 |
СВО GameMax Iceburg 120 Black infinity (Iceburg 120 Black infinity)
Код товару: 225000NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 225000NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.