Процесор Intel Core i7 13700K (CM8071504820705) (Socket 1700, 24T, 5.4 ГГц, Tray)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Процесор |
| Виробник | Intel |
| Тип роз'єму: | Socket 1700 |
| Сімейство процесора: | Core i7 |
| Кількість потоків: | 24 |
| Кількість ядер: | 16 |
| Інтегрована графіка: | Intel UHD Graphics 770 |
| Внутрішня тактова частота: | 3.4 ГГц |
| Максимальна тактова частота: | 5.4 ГГц |
| Розблокований множник: | Розблокований |
| Потужність TDP: | 125 Вт |
| Техпроцес: | 10 нм |
| Тип пам'яті: | DDR4, DDR5 |
| Тип упаковки: | Tray |
| К-сть балів у PassMark: | 47050 бал(ів) |
| Кількість каналів пам'яті: | 2 шт |
| Макс. об'єм ОЗП: | 128 ГБ |
| Макс. робоча температура: | 100 °С |
| Макс. частота DDR4: | 3200 МГц |
| Макс. частота DDR5: | 5600 МГц |
| Модель CPU: | Core i7 13700K |
| Наявність кулера: | Немає |
| Об'єм кеш пам'яті 3 рівня: | 30 МБ |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка PCI Express: | 5.0 |
| Потужність TDP (MAX): | 253 Вт |
| Призначення: | Для ПК |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Процесор Intel Core i7 13700K (CM8071504820705) (Socket 1700, 24T, 5.4 ГГц, Tray)
Код товару: 229022NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 229022NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
GTA
Брал исходя из обзоров, кому надо оставлю ссылку:
https://ua.gecid.com/cpu/intel_core_i7-13700k/
на текущий момент бэст бай
28.04.2024
Відповісти
Відгуки (1)
GTA
Брал исходя из обзоров, кому надо оставлю ссылку:
https://ua.gecid.com/cpu/intel_core_i7-13700k/
на текущий момент бэст бай
28.04.2024
Відповісти