Павербанк Silicon Power 10000 mAh QP55 Black (SP10KMAPBKQP550K)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Павербанк |
| Виробник | Silicon Power |
| Тип батареї: | Літій-полімерні (Li-pol) |
| Місткість батареї: | 10 тис. мА*год |
| Вхідна напруга: | 5 - 9 V |
| Вхідний струм: | 2 A |
| Вхідні інтерфейси: | USB Type-C, Lightning |
| Вихідні інтерфейси: | USB Type-A, USB Type-C |
| Час перезаряджання батареї: | 3.5 годин |
| Одночасно заряджуваних пристроїв: | 1 шт. |
| Робоча температура: | Від 10 до 40 °C |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Габарити: | 107x68.6x15.3 мм |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 165 г |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4713436146391 |
Павербанк Silicon Power 10000 mAh QP55 Black (SP10KMAPBKQP550K)
Код товару: 190425NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 190425NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (5)
Сліпченко Володя
Не важкий та ємкий, крутий варік на "з собою". Наступна ціль у цьому магазині - бездротова миша)
17.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
18.08.2023
Макс
Вага майже не відчувається і невеликий, то влізе у будь-яку сумочку (перевіряла). Вічно нема поряд розетки, то він завжди під рукою і стоїть тел на зарядці майже цілий день (бо ж не випускаю його з рук і не дуже заряд тримає). Хотіла вже змінювати телефон, але знайшла варіант дешевше: павер xD Благодарочка за швидке опрацювання замовлення і доставку на наступний день!
10.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
11.08.2023
Ольга
Як кишенькова батарейка, варіант не поганий
03.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Дякуємо за відгук!
04.08.2023
Стас
За такі гроші - бомбезний варіант. Ще й у акції взяв
28.07.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
10.08.2023
Захарченко Андрій Анатолійович
На два заряда смартфона вистачає.
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Андрій Анатолійович. Дякуємо Вам за відгук. Нехай працює.
Відгуки (5)
Сліпченко Володя
Не важкий та ємкий, крутий варік на "з собою". Наступна ціль у цьому магазині - бездротова миша)
17.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
18.08.2023
Макс
Вага майже не відчувається і невеликий, то влізе у будь-яку сумочку (перевіряла). Вічно нема поряд розетки, то він завжди під рукою і стоїть тел на зарядці майже цілий день (бо ж не випускаю його з рук і не дуже заряд тримає). Хотіла вже змінювати телефон, але знайшла варіант дешевше: павер xD Благодарочка за швидке опрацювання замовлення і доставку на наступний день!
10.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
11.08.2023
Ольга
Як кишенькова батарейка, варіант не поганий
03.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Дякуємо за відгук!
04.08.2023
Стас
За такі гроші - бомбезний варіант. Ще й у акції взяв
28.07.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
10.08.2023
Захарченко Андрій Анатолійович
На два заряда смартфона вистачає.
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Андрій Анатолійович. Дякуємо Вам за відгук. Нехай працює.