Кулер для процесора ID-Cooling SE-214-XT ARGB 1700 Am5 (SE-214-XT ARGB)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Кулер для процесора |
| Виробник | ID-Cooling |
| Тип: | Активний кулер |
| Призначення: | Для процесора |
| Кількість вентиляторів: | 1 шт. |
| Живлення і тип конектора: | 4pin+3pin |
| Напруга живлення: | 12 В |
| Максимальний TDP: | 180 Вт |
| Повітрянний потік: | 68.2 CFM |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Тип підшипника: | Гідродинамічний |
| Частота обертів: | 500-1500 об/хв |
| Рівень шуму: | 31 Дб |
| Матеріал радіатора: | Алюміній |
| Підсвічування: | ARGB |
| Габарити: | 150x124x72 мм |
| Колір | Чорний |
| Socket | AM4, AM5, 1150, 1155, 1156, 1151, 1151 v2, 1200, 1700, 1851 |
| Висота охолодження, мм: | 150 мм |
| Габарити | 124x72x150 мм |
| К-сть мідних трубок: | 4 шт. |
| Конструкція: | Баштова |
| Наявність в магазинах | Львів Газова, Харків, Чернівці, Одеса, Полтава, Дніпро |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сокет: | Socket AM4, Socket AM5, Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200, Socket 1700 |
| Тип охолодження: | Активне |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6931393303871 |
Кулер для процесора ID-Cooling SE-214-XT ARGB 1700 Am5 (SE-214-XT ARGB)
Код товару: 196959NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 196959NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
БезкоштовноСьогодні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (4)
Іван
Добре відводить тепло, але доволі галасливий кулер
15.11.2025
Відповісти
Андрей
Данного кулера достаточно будет что бы охладить R5 7500f?
31.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так, кулера вистачіть
15.05.2025
Никита
За свою ціну хороша башта, легко встановити , правда якщо оберти кулера більше 60% то він трохи шумить , але для мене це не так і гучно, на мій Ryzen 5 5600 саме те що потрібно, в іграх 60-65°. Тільки я би поміняв термопасту , бо комплектній не довіряю.
22.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за відгук, нехай товар слугує Вам довго та якісно.
23.06.2024
Андрій
Чи є в комплекті термопаста?
06.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за звернення. Так, в комплекті наявна термопаста.
09.08.2023
Відгуки (4)
Іван
Добре відводить тепло, але доволі галасливий кулер
15.11.2025
Відповісти
Андрей
Данного кулера достаточно будет что бы охладить R5 7500f?
31.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так, кулера вистачіть
15.05.2025
Никита
За свою ціну хороша башта, легко встановити , правда якщо оберти кулера більше 60% то він трохи шумить , але для мене це не так і гучно, на мій Ryzen 5 5600 саме те що потрібно, в іграх 60-65°. Тільки я би поміняв термопасту , бо комплектній не довіряю.
22.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за відгук, нехай товар слугує Вам довго та якісно.
23.06.2024
Андрій
Чи є в комплекті термопаста?
06.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за звернення. Так, в комплекті наявна термопаста.
09.08.2023