Павербанк Trust Black 15 000 mAh / 15 Вт (24677_TRUST)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Павербанк |
| Виробник | Trust |
| Тип батареї: | Літіонні (Li-ion) |
| Місткість батареї: | 15 000 mAh |
| Потужність: | 15 Вт |
| Вхідна напруга: | 15 V |
| Вхідний струм: | 2 A |
| Вхідні інтерфейси: | USB Type-C, MicroUSB |
| Вихідні інтерфейси: | 2x USB Type-A, 1x USB Type-C |
| Одночасно заряджуваних пристроїв: | 2 шт. |
| Функції заряджання: | Quick Charge 3.0 |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Габарити: | 138х72х20 мм |
| Індикація: | Немає |
| Колір: | Black |
| Вага: | 340 г |
| Призначення: | Для телефонів, Для планшетів, Для смарт-годинників та браслетів |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 8713439246773 |
Павербанк Trust Black 15 000 mAh / 15 Вт (24677_TRUST)
Код товару: 186508NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 186508NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (4)
Олексій Гой
Заряджає і заряджається швидко, як раз було актуально у блекаут (брат у вас тоді замовляв, йому зайшло, то й я додумався все ж таки взяти, зима близько...). Доречі індикатори так світять, що замість ліхтаря чи підсвітки можна юзати)
12.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
14.08.2023
Ворона Єгор
Міцний, літає бува по декілька разів з дивану і зі столу (я не спеціально, честно=)), зате відбитків залишає на собі.. хоч скануй (витирається легко будь-чим, можна і об штані). Ємності на декілька повних зарядок телефона вистачає. Бачив в ютубі наче роутера на нього підключають і тягне, то хочу спробувати. А може компх пробував та й скаже?) Спасибі! Блін, протупив і брав без знижки, а треба було трохи почекати)))
09.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
10.08.2023
Вороді Юліана
Заряджає досить швидко, гарно тримає заряд. Мій сяоми мі 11 заряджає 4 рази до повного заряду. Доставили швидко і в 10 слоях защітки, як і просила) дякую!
04.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
09.08.2023
Артур
Крутий батарейка! Не дорога, а заряджає все, що потрібно.
30.07.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
10.08.2023
Відгуки (4)
Олексій Гой
Заряджає і заряджається швидко, як раз було актуально у блекаут (брат у вас тоді замовляв, йому зайшло, то й я додумався все ж таки взяти, зима близько...). Доречі індикатори так світять, що замість ліхтаря чи підсвітки можна юзати)
12.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
14.08.2023
Ворона Єгор
Міцний, літає бува по декілька разів з дивану і зі столу (я не спеціально, честно=)), зате відбитків залишає на собі.. хоч скануй (витирається легко будь-чим, можна і об штані). Ємності на декілька повних зарядок телефона вистачає. Бачив в ютубі наче роутера на нього підключають і тягне, то хочу спробувати. А може компх пробував та й скаже?) Спасибі! Блін, протупив і брав без знижки, а треба було трохи почекати)))
09.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
10.08.2023
Вороді Юліана
Заряджає досить швидко, гарно тримає заряд. Мій сяоми мі 11 заряджає 4 рази до повного заряду. Доставили швидко і в 10 слоях защітки, як і просила) дякую!
04.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
09.08.2023
Артур
Крутий батарейка! Не дорога, а заряджає все, що потрібно.
30.07.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
10.08.2023