Зарядна станція BLUETTI AC200L / 2400 Вт / 2048 Вт/ч / LiFePO4 (AC200L) UA
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Виробник | BLUETTI |
| Місткість зарядної станції: | 2048 Вт/год |
| Максимальна потужність: | 3600 Вт |
| Номінальна потужність: | 2400 Вт |
| Потужність заряджання від прикурювача | Не заряджається від прикурювача |
| Потужність заряджання від розетки | 2400 Вт |
| Потужність заряджання від сонячної панелі | 1200 Вт |
| Регіональна версія | UA |
| Способи заряджання: | Від мережі, сонячна панель |
| Тип акумулятора: | LiFePO4 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6970991294051 |
Зарядна станція BLUETTI AC200L / 2400 Вт / 2048 Вт/ч / LiFePO4 (AC200L) UA
Код товару: 242714NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 242714NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуга Підключення зарядних станцій*
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (7)
Андрій Поліщук
Зарядка від мережі йде швидко: до 80% приблизно за 45 хв. Це дуже зручно, коли запас енергії треба оперативно поповнити
15.11.2025
Відповісти
Олексій Гнатенко
Вентилятор працює, коли навантаження велике, але шум не заважає — можна і вночі використовувати без особливого дискомфорту
14.11.2025
Відповісти
Михаил
Поддержка от Bluetti приятно удивила: написал им с вопросом про UPS-режим, быстро получили ответ и помощь.
11.11.2025
Відповісти
Дмитро
Так, станція досить важка (~28 кг), але це не проблема – переміщається нормально, у неї зручні ручки
07.11.2025
Відповісти
Сеньор
Купил эту станцию пару месяцев назад — реально спасает при отключениях света. Могу держать холодильник, ноутбук и освещение одновременно. Очень доволен
04.11.2025
Відповісти
Відгуки (7)
Андрій Поліщук
Зарядка від мережі йде швидко: до 80% приблизно за 45 хв. Це дуже зручно, коли запас енергії треба оперативно поповнити
15.11.2025
Відповісти
Олексій Гнатенко
Вентилятор працює, коли навантаження велике, але шум не заважає — можна і вночі використовувати без особливого дискомфорту
14.11.2025
Відповісти
Михаил
Поддержка от Bluetti приятно удивила: написал им с вопросом про UPS-режим, быстро получили ответ и помощь.
11.11.2025
Відповісти
Дмитро
Так, станція досить важка (~28 кг), але це не проблема – переміщається нормально, у неї зручні ручки
07.11.2025
Відповісти
Сеньор
Купил эту станцию пару месяцев назад — реально спасает при отключениях света. Могу держать холодильник, ноутбук и освещение одновременно. Очень доволен
04.11.2025
Відповісти