Планшет Samsung Galaxy Tab A8 (X205) 10.5"/3Gb/SSD32Gb/BT/WiFi/LTE/Dark Grey (SM-X205NZAASEK)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Виробник | Samsung |
| Wi-Fi: | 802.11 ac |
| Батарея: | 7040 мА*ч |
| Вага: | 508 г |
| Вбудована пам'ять: | 32 Гб |
| Версія ОС Android: | Android 11.0 |
| Габарити: | 246x156x7 мм |
| Діагональ екрану: | 10.4" |
| Зовнішні роз'єми: | 1x USB Type-C, mini jack 3,5 mm |
| К-сть ядер процесора: | 8 шт. |
| Колір: | Серый |
| Модуль 3G/LTE/5G: | Есть |
| Оперативна пам'ять: | 3 ГБ |
| Операційна система | Android |
| Процесор: | Unisoc Tiger T618 |
| Розширення екрану: | 1920x1200 |
| Тилова камера: | 8 Мп |
| Тип матриці: | TFT |
| Фронтальна камера: | 5 Мп |
| Частота процесора: | 2 ГГц |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Планшет Samsung Galaxy Tab A8 (X205) 10.5"/3Gb/SSD32Gb/BT/WiFi/LTE/Dark Grey (SM-X205NZAASEK)
Код товару: 197250NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 197250NEW
Гарантія: 12міс.
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.