Планшет DURABOOK U11I 11.6FHD/Intel i5-10210Y/8/128/int/W10P (U1D1A11ABAXX)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Виробник | DURABOOK |
| Wi-Fi: | 802.11 ac |
| Батарея: | 4800 мА*ч |
| Вага: | 1390 г |
| Вбудована пам'ять: | 128 Гб |
| Габарити: | 299x192x20 мм |
| Діагональ екрану: | 11.6" |
| Зовнішні роз'єми: | 2x USB 3.2 Gen1, mini jack 3,5 mm |
| К-сть ядер процесора: | 4 шт. |
| Колір: | Чёрный |
| Модуль 3G/LTE/5G: | Есть |
| Оперативна пам'ять: | 4 ГБ |
| Операційна система | Windows 10 Pro |
| Процесор: | Intel Core i5-10210Y |
| Розширення екрану: | 1920x1080 |
| Тилова камера: | 5 Мп |
| Тип матриці: | IPS |
| Фронтальна камера: | 2 Мп |
| Частота процесора: | 4.0 ГГц |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Планшет DURABOOK U11I 11.6FHD/Intel i5-10210Y/8/128/int/W10P (U1D1A11ABAXX)
Код товару: 191697NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 191697NEW
Гарантія: 36міс.
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.