Павербанк Proove Illuminator 2 Black 10 000 mAh / 22.5 Вт (PBI122210001)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Павербанк |
| Виробник | Proove |
| Місткість батареї: | 10 000 mAh |
| Потужність: | 22.5 Вт |
| Вхідна напруга: | 4.5 - 12 V |
| Вихідні інтерфейси: | 2x USB Type-A, 1x USB Type-C |
| Колір: | Black |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 2 міс, eDilo 1 міс, |
| Призначення: | Для ноутбуків, Для телефонів, Для планшетів, Для смарт-годинників та браслетів |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Павербанк Proove Illuminator 2 Black 10 000 mAh / 22.5 Вт (PBI122210001)
Код товару: 255933NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 255933NEW
Гарантія: 12міс.
Купуй вигідно з «СПЛАЧУЙ ЧАСТИНАМИ» від ПУМБ в COMPX.UA сьогодні, а перший платіж роби через місяць!
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Грігорій Непряхін
Стандартний повербанк, ціна приєма
10.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
10.10.2025
Відгуки (1)
Грігорій Непряхін
Стандартний повербанк, ціна приєма
10.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
10.10.2025