Відеокарта Palit GTX 1080Ti 11Gb GameRock (NEB108TT15LC-1020G) (GDDR5X, 352 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1080 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 11 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5X |
| Шина пам'яті: | 352 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1632 МГц |
| Частота пам'яті: | 11000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3584 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 700 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v3.0 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Palit ThunderMaster |
| Габарити: | 285x133x58 мм |
| Колір: | Чорно-синій |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.5 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 14215 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 285 |
| Зайнятих слотів: | 2.7 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 300 Вт |
| Текстурних блоків | 224 |
| Техпроцес | 16 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Palit GTX 1080Ti 11Gb GameRock (NEB108TT15LC-1020G) (GDDR5X, 352 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Код товару: 103013USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 103013USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Андрій
Брав 1080Ti - як нова,працює як годинник.Рекомендую.
24.01.2026
Відповісти
Максим
Відеокарта топ на рівні 3060 рекомендую брати в самого така
18.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
06.12.2023
fop Dop
відеокарта після майнінгу?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, усі б/у товари проходять первинну діагностику та обслуговування, стан хороший та повністю працездатний Як і де працював товар раніше - магазин на жаль не має інформації
29.07.2023
Графічний адаптер Palit GTX 1080Ti 11Gb GameRock (NEB108TT15LC-1020G) — це деталь для стаціонарних комп'ютерів, розроблена для геймінгу та завдань, що вимагають значних графічних потужностей. Дана модель має 11 ГБ відеобуферу GDDR5X із 352-розрядною шиною, що гарантує швидку обробку графічних елементів та безперебійне функціонування у новітніх ігрових додатках. З'єднання відбувається через шину PCI-E версії 3.0, яка підтримується більшістю системних плат.
Наявність 11 ГБ відеопам'яті дає змогу вмістити великий обсяг текстурних даних та моделей, що критично важливо під час роботи з іграми у високій роздільній здатності або при активації режимів із посиленою деталізацією. Користувачі відчують меншу потребу у завантаженні даних з оперативної пам'яті чи SSD/HDD, що мінімізує затримки та покращує якість картинки.
Два конектори живлення типу 8-pin гарантують стабільне подання енергії, потрібної для функціонування відеокарти під вагомим тиском. На відміну від конфігурації з одним 8-pin, така схема дає змогу підтримувати вищі рівні енергоспоживання, що необхідно при запуску ресурсоємних ігор чи рендерингових процесів.
Найвища чіткість зображення 7680x4320 свідчить про те, що відеокарта здатна показувати картинку роздільною здатністю до 8K, що у чотири рази перевищує 4K. Це надзвичайно корисно для тих, хто використовує дуже великі дисплеї чи системи з багатьма екранами, скажімо, у сфері професійного відеоредагування чи 3D-моделювання.
Енергоспоживання на рівні 300 Вт демонструє обсяг енергії, який відеокарта потребує для функціонування, що має пряме значення при підборі блока живлення для комп'ютера. Якщо БЖ є недостатнім за потужністю, це може спричинити нестабільну роботу або навіть повне вимкнення системи під час інтенсивного навантаження.
Ця модель буде гарним вибором як для геймерів, так і для фахівців, які займаються графікою високої роздільної здатності й потребують надійної віддачі потужності.
Відгуки (3)
Андрій
Брав 1080Ti - як нова,працює як годинник.Рекомендую.
24.01.2026
Відповісти
Максим
Відеокарта топ на рівні 3060 рекомендую брати в самого така
18.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
06.12.2023
fop Dop
відеокарта після майнінгу?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, усі б/у товари проходять первинну діагностику та обслуговування, стан хороший та повністю працездатний Як і де працював товар раніше - магазин на жаль не має інформації
29.07.2023