Кулер для процесора Noctua NH-D15S 1700 AM5 (NH-D15S_)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Кулер для процесора |
| Виробник | Noctua |
| Тип: | Активний кулер |
| Призначення: | Для процесора |
| Кількість вентиляторів: | 1 шт. |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| Напруга живлення: | 12 В |
| Максимальний TDP: | 220 Вт |
| Повітрянний потік: | 82.52 CFM |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Тип підшипника: | Гідродинамічний 2-го покоління |
| Частота обертів: | 300-1500 об/хв |
| Рівень шуму: | 19-24 Дб |
| Ресурс роботи: | 150 тис. годин |
| Матеріал радіатора: | Алюміній + Мідь |
| Підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 160x150x135 мм |
| Колір | Бежево-коричневий |
| Socket | AM2, AM3, FM1, FM2, 1150, 1155, 1156, 2011, 2011 v3, 2066, 1151, 1151 v2, 1200 |
| Висота охолодження, мм: | 160 мм |
| Габарити | 150x135x160 мм |
| К-сть мідних трубок: | 6 шт. |
| Конструкція: | Баштова |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сокет: | Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+, Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200, Socket 2011, Socket 2066 |
| Тип охолодження: | Активне |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4716123315681 |
Кулер для процесора Noctua NH-D15S 1700 AM5 (NH-D15S_)
Код товару: 114204NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 114204NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.