Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Ноутбук |
| Виробник | HP |
| Діагональ екрану: | 14" |
| Частота оновлення екрану: | 120 Гц |
| Розширення: | 2880x1800 |
| Графічний адаптер: | Intel Arc 140V |
| Об'єм відеопам'яті: | Виділено із ОЗП |
| Процесор: | Intel Core Ultra 7 258V |