Ноутбук ASUS 14" Zenbook S 14 OLED (UX5406SA-PV034X) Intel Ultra 7 258V/32GB/SSD1TB/Intel Graphics/Win 11 Pro/Grey (90NB14F1-M00140)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Ноутбук |
| Виробник | ASUS |
| Діагональ екрану: | 14" |
| Тип матриці: | OLED |
| Частота оновлення екрану: | 120 Гц |
| Розширення: | 2880x1800 |
| Графічний адаптер: | Intel Arc 140V |
| Об'єм відеопам'яті: | Виділено із ОЗП |
| Процесор: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Тип покриття: | Глянцеве |
| Частота центрального процесора | 2.2 - 4.8 ГГц |
| К-сть ядер процесора: | 8 |
| Тип відеокарти: | Інтегрована |
| Оперативна пам'ять: | 32 Гб |
| Характеристики оперативної пам'яті: | LPDDR5X |
| Об'єм SSD: | 1 Тб |
| Безпровідний зв'язок: | Wi-Fi 7 (802.11be), Bluetooth 5.4 |
| Підсвітка клавіш: | White LED |
| Операційна система: | Windows 11 Pro |
| Потужність батареї: | 72 Вт*год |
| Вага ноутбука: | 1.2 кг |
| Вид: | Ультрабуки |
| Виробник відеокарти: | Intel |
| Колір: | Сірий |
| Розширення екрану | 3k |
| Сенсорний екран | Немає |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711387726075 |
Ноутбук ASUS 14" Zenbook S 14 OLED (UX5406SA-PV034X) Intel Ultra 7 258V/32GB/SSD1TB/Intel Graphics/Win 11 Pro/Grey (90NB14F1-M00140)
Код товару: 242435NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 242435NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для ноутбука
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.