Відеокарта MSI GTX 1660Ti 6Gb Ventus XS OC (GeForce GTX 1660 Ti VENTUS XS 6G OC) (GDDR6, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1660 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 6 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1830 МГц |
| Частота пам'яті: | 12000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1536 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 204x128x42 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 1 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 11730 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 204 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Наявність в магазинах | Івано-Франківськ |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 120 Вт |
| Текстурних блоків | 96 |
| Техпроцес | 12 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719072625733 |
Відеокарта MSI GTX 1660Ti 6Gb Ventus XS OC (GeForce GTX 1660 Ti VENTUS XS 6G OC) (GDDR6, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 112215USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 112215USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (6)
favmetadxn
Відеокарта - вогонь! (в хорошому сенсі) Замовив собі, будь яка гра йде на ультрах в 60 кадрів, показує себе не погано в роботі, не шумна, єдине, що не сподобалось - приїхала не в оригінальній коробці, в цілому, все ок
02.01.2024
Відповісти
Денчик
Привіт, як зараз ця відюха себе поводить після 5 місяців після купівлі?
24.06.2024
Дмитро
Відеокарта холодна я б сказав дуже, при споживанні 120 ват нагрівалась до 68-70 градусів, зробив зразу андер вольт температура впала на 62 градуси максимум і споживання 80-90 ват, мсі має чудове охолодження, але є один нюанс ця відеокарта створена для одиночних ігор, мав недавно 1660 super для онлайн шутерів, ігор супер буде краще на 15-20 кадрів видає більше, ще один нюанс кулери на цих картах вже будуть під шатані і будуть трохи шуміти але в наушниках не чути відеокарту. Msi набагато краще за gigabyte тикше і холодніше на 10-13 градусів топ за свої гроші!
01.01.2024
Відповісти
Дмитро
Її можна у вас забрати у Києві?
14.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за звернення. Зробіть будь-ласка замовлення, наш менеджер з Вами зв'яжеться та надасть Вам таку інформацію.
14.08.2023
Руслан
Добрий день. Який стан данної відеокарти і чи є гарантія ?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Руслан. Даний товар раніше був у використанні, тому має статус б/в. Фізичних та візуальних дефектів відсутні. Гарантія надається на будь-який наш товар.
дмитро
ця відео карта була на майнингу чи ні? Та є в неї якісь збої?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, усі б/у товари проходять первинну діагностику та обслуговування, стан хороший та повністю працездатний Як і де працював товар раніше - магазин на жаль не має інформації
02.08.2023
Відгуки (6)
favmetadxn
Відеокарта - вогонь! (в хорошому сенсі) Замовив собі, будь яка гра йде на ультрах в 60 кадрів, показує себе не погано в роботі, не шумна, єдине, що не сподобалось - приїхала не в оригінальній коробці, в цілому, все ок
02.01.2024
Відповісти
Денчик
Привіт, як зараз ця відюха себе поводить після 5 місяців після купівлі?
24.06.2024
Дмитро
Відеокарта холодна я б сказав дуже, при споживанні 120 ват нагрівалась до 68-70 градусів, зробив зразу андер вольт температура впала на 62 градуси максимум і споживання 80-90 ват, мсі має чудове охолодження, але є один нюанс ця відеокарта створена для одиночних ігор, мав недавно 1660 super для онлайн шутерів, ігор супер буде краще на 15-20 кадрів видає більше, ще один нюанс кулери на цих картах вже будуть під шатані і будуть трохи шуміти але в наушниках не чути відеокарту. Msi набагато краще за gigabyte тикше і холодніше на 10-13 градусів топ за свої гроші!
01.01.2024
Відповісти
Дмитро
Її можна у вас забрати у Києві?
14.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за звернення. Зробіть будь-ласка замовлення, наш менеджер з Вами зв'яжеться та надасть Вам таку інформацію.
14.08.2023
Руслан
Добрий день. Який стан данної відеокарти і чи є гарантія ?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Руслан. Даний товар раніше був у використанні, тому має статус б/в. Фізичних та візуальних дефектів відсутні. Гарантія надається на будь-який наш товар.
дмитро
ця відео карта була на майнингу чи ні? Та є в неї якісь збої?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, усі б/у товари проходять первинну діагностику та обслуговування, стан хороший та повністю працездатний Як і де працював товар раніше - магазин на жаль не має інформації
02.08.2023