Відеокарта MSI GTX 1070Ti 8Gb Gaming (GTX 1070 Ti GAMING 8G) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1070 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin, 1x8pin |
| Частота ядра: | 1607 МГц |
| Частота пам'яті: | 8008 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2432 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 600 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Gigabyte RGB Fusion 2.0 |
| Габарити: | 280x114x41 мм |
| Колір: | Чорно-червоний |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.5 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 12331 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 280 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 180 Вт |
| Текстурних блоків | 152 |
| Техпроцес | 16 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта MSI GTX 1070Ti 8Gb Gaming (GTX 1070 Ti GAMING 8G) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 113930USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 113930USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (11)
Сергій
Доброго дня!БЖ 600W вистачить для неї?І чи була вона у майнінгу?
27.09.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так даного блоку живлення вистачить для цієї відеокарти, але на жаль інформації про те чи була техніка в майнінгу не має. Вся техніка яка потрапляє в продаж проходить технічне обслуговування та тестування, надаємо гарантію на товар від магазину.
30.09.2025
Дмитро
Добрий день чи хватить мені 500ват бж для відеокарти і ryzen 5 5500
24.02.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зробіть замовлення, менеджер надасть всі відповіді
03.03.2025
Сергій
Видеокарта пришла в родной упаковке, в очень хорошем состоянии как будто новая
22.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
22.08.2024
Артем
Блок живлення 500 ват буде нормально?
03.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, зверніть увагу що відеокарта потребує додаткового живлення 8+6 pin
05.03.2024
Артем
Блок живлення 500ват буде нормально для цієї відеокарти?
29.02.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня! Так, буде достатньо Мінімально необхідна потужність БЖ 500 Вт
28.04.2024
Відгуки (11)
Сергій
Доброго дня!БЖ 600W вистачить для неї?І чи була вона у майнінгу?
27.09.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так даного блоку живлення вистачить для цієї відеокарти, але на жаль інформації про те чи була техніка в майнінгу не має. Вся техніка яка потрапляє в продаж проходить технічне обслуговування та тестування, надаємо гарантію на товар від магазину.
30.09.2025
Дмитро
Добрий день чи хватить мені 500ват бж для відеокарти і ryzen 5 5500
24.02.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зробіть замовлення, менеджер надасть всі відповіді
03.03.2025
Сергій
Видеокарта пришла в родной упаковке, в очень хорошем состоянии как будто новая
22.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
22.08.2024
Артем
Блок живлення 500 ват буде нормально?
03.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, зверніть увагу що відеокарта потребує додаткового живлення 8+6 pin
05.03.2024
Артем
Блок живлення 500ват буде нормально для цієї відеокарти?
29.02.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня! Так, буде достатньо Мінімально необхідна потужність БЖ 500 Вт
28.04.2024