Монітор 57" Samsung Odyssey Neo G9 G95NC Curved 8K VA 240Hz (LS57CG952NZXUA)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Монітор |
| Виробник | Samsung |
| Тип: | РК-Монітор |
| Діагональ екрану: | 57" |
| Частота оновлення: | 240 Гц |
| Роздільна здатність: | 7680x2160 |
| Тип ЖК-матриці: | VA |
| Формат зображення: | 32:9 |
| Радіус кривизни: | 1000R |
| Час реакції матриці: | 2 мс |
| Яскравість дисплея: | 1300 кд/м2 |
| Технологія HDR: | Є |
| Тип системи підсвічування: | Mini LED |
| Покриття екрану: | Антивідблиск |
| Сенсорний екран: | Ні |
| Безрамковий екран: | Так |
| Регулювання по висоті: | 0 - 120 мм |
| Варіанти регулювання положення дисплея: | Нахил: -3° +13° |
| Кріплення на стіну: | VESA 100x100 мм |
| Контрастність дисплея: | 2500:1 |
| Засоби мультимедіа: | Немає |
| Фірмові технології: | Adaptive-Sync |
| Інтерфейс HDMI: | 3x HDMI |
| Інтерфейс DisplayPort: | Немає |
| Інтерфейс DVI: | Немає |
| Інтерфейс VGA (D-Sub): | Немає |
| Додаткові роз'єми: | 2x USB 3.0 |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 19 кг |
| Габарити: | 1327.5x601x499.6 мм |
| Ігрові функції: | висвітлення темних ділянок / Black Equalizer / |
| Вбудовані колонки: | Немає |
| Вигнутий екран: | Так |
| Динамічна контрастність: | 1 000 000:1 |
| Колірне охоплення (Adobe RGB): | 92 % |
| Колірне охоплення (DCI P3): | 95 % |
| Колірне охоплення (NTSC): | 88 % |
| Колірне охоплення (sRGB): | 125 % |
| Кут огляду вертикальний: | 178° |
| Кут огляду горизонтальний: | 178° |
| Максимальна кількість кольорів: | 1.07 млрд (10-Bit) |
| Особливості: | "Безрамковий" (Сinema screen), Flicker-Free, USB-концентратор, Вигнутий екран, Регулювання за висотою |
| Підсвічування RGB: | Так |
| Споживана потужність: | 165 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 8806097614630 |
Монітор 57" Samsung Odyssey Neo G9 G95NC Curved 8K VA 240Hz (LS57CG952NZXUA)
Код товару: 220354NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 220354NEW
Гарантія: 24міс.
Монітори SAMSUNG з вигодою до 38%
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для монітора
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.