Монітор 34" Samsung Odyssey G5 C34G55TW Curved UWQHD VA 165Hz (LC34G55TWWIXUA)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Монітор |
| Виробник | Samsung |
| Тип: | РК-Монітор |
| Діагональ екрану: | 34" |
| Частота оновлення: | 165 Гц |
| Роздільна здатність: | 3440x1440 |
| Тип ЖК-матриці: | VA |
| Формат зображення: | 21:9 |
| Радіус кривизни: | 1000R |
| Час реакції матриці: | 1 мс |
| Яскравість дисплея: | 250 кд/м2 |
| Технологія HDR: | HDR10 |
| Тип системи підсвічування: | WLED |
| Покриття екрану: | Антивідблиск |
| Сенсорний екран: | Ні |
| Безрамковий екран: | Так |
| Регулювання по висоті: | Немає |
| Варіанти регулювання положення дисплея: | Нахил: -2° +20° |
| Кріплення на стіну: | VESA 75x75 мм |
| Контрастність дисплея: | 2500:1 |
| Засоби мультимедіа: | Немає |
| Фірмові технології: | AMD FreeSync |
| Інтерфейс HDMI: | 1x HDMI 2.0 |
| Інтерфейс DisplayPort: | 1x Display Port 1.4 |
| Інтерфейс DVI: | Немає |
| Інтерфейс VGA (D-Sub): | Немає |
| Додаткові роз'єми: | Немає |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 5.6 кг |
| Габарити: | 806.6x475.3x272.6 мм |
| Ігрові функції: | прицілвисвітлення темних ділянок / Black Equalizer / |
| Вбудовані колонки: | Немає |
| Вигнутий екран: | Так |
| Колірне охоплення (NTSC): | 72 % |
| Кут огляду вертикальний: | 178° |
| Кут огляду горизонтальний: | 178° |
| Максимальна кількість кольорів: | 16.7 млн (8-Bit) |
| Наявність в магазинах | Харків |
| Споживана потужність: | 50 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 8806097471172 |
Монітор 34" Samsung Odyssey G5 C34G55TW Curved UWQHD VA 165Hz (LC34G55TWWIXUA)
Код товару: 125242NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 125242NEW
Гарантія: 24міс.
Монітори SAMSUNG з вигодою до -16%
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для монітора
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (5)
Іван
Чуть не вибив око, поки знімав ніжку, а так монітор крутий. Поки більше мінусів не знайшов
21.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за відгук, нехай товар слугує Вам довго та якісно.
21.06.2024
Quadro
Монитор громадный, и качество картинки неповторимо. Очень доволен покупкой
01.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
05.06.2024
Ігор
Цей монітор - це неймовірний вибір для всіх, хто цінує відмінну якість зображення та комфорт при роботі. Рекомендую цей монітор!
06.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
12.09.2023
Вероніка
Цей монітор - це просто вражаюче занурення в світ ігор та роботи з графікою. Його 34-дюймовий екран з роздільною здатністю QHD і частотою оновлення 165 Гц дарує неймовірну якість зображення та плавність геймплею. Я вражена цим монітором і рекомендую його кожному, хто шукає високоякісний дисплей для ігор та творчої роботи.
06.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
12.09.2023
Николай
Очень крутой монитор за свои деньги.
04.09.2023
Відповісти
Відгуки (5)
Іван
Чуть не вибив око, поки знімав ніжку, а так монітор крутий. Поки більше мінусів не знайшов
21.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за відгук, нехай товар слугує Вам довго та якісно.
21.06.2024
Quadro
Монитор громадный, и качество картинки неповторимо. Очень доволен покупкой
01.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
05.06.2024
Ігор
Цей монітор - це неймовірний вибір для всіх, хто цінує відмінну якість зображення та комфорт при роботі. Рекомендую цей монітор!
06.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
12.09.2023
Вероніка
Цей монітор - це просто вражаюче занурення в світ ігор та роботи з графікою. Його 34-дюймовий екран з роздільною здатністю QHD і частотою оновлення 165 Гц дарує неймовірну якість зображення та плавність геймплею. Я вражена цим монітором і рекомендую його кожному, хто шукає високоякісний дисплей для ігор та творчої роботи.
06.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
12.09.2023
Николай
Очень крутой монитор за свои деньги.
04.09.2023
Відповісти