Монітор 27" MSI PRO MP273A FHD IPS 100Hz (PRO MP273A)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Монітор |
| Виробник | MSI |
| Тип: | РК-Монітор |
| Діагональ екрану: | 27" |
| Частота оновлення: | 100 Гц |
| Роздільна здатність: | 1920x1080 |
| Тип ЖК-матриці: | IPS |
| Формат зображення: | 16:9 |
| Радіус кривизни: | Немає |
| Час реакції матриці: | 4 мс |
| Яскравість дисплея: | 300 кд/м2 |
| Технологія HDR: | Немає |
| Тип системи підсвічування: | WLED |
| Покриття екрану: | Антивідблиск |
| Сенсорний екран: | Ні |
| Безрамковий екран: | Так |
| Регулювання по висоті: | Немає |
| Варіанти регулювання положення дисплея: | Нахил: -5° +20° |
| Кріплення на стіну: | VESA 75x75 мм |
| Контрастність дисплея: | 1000:1 |
| Засоби мультимедіа: | 3.5 mm mini-Jack |
| Фірмові технології: | AMD FreeSync |
| Інтерфейс HDMI: | 1x HDMI 1.4 |
| Інтерфейс DisplayPort: | 1x Display Port 1.2 |
| Інтерфейс DVI: | Немає |
| Інтерфейс VGA (D-Sub): | 1x VGA |
| Додаткові роз'єми: | Немає |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 3.9 кг |
| Габарити: | 613.5x462.6x182 мм |
| Вбудовані колонки: | Є |
| Вигнутий екран: | Ні |
| Колірне охоплення (sRGB): | 106 % |
| Кут огляду вертикальний: | 178° |
| Кут огляду горизонтальний: | 178° |
| Максимальна кількість кольорів: | 16.7 млн (6-Bit + FRC) |
| Оплата частинами | ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 3 міс, àбанк 2 міс, eDilo 1 міс, |
| Потужність звуку: | 2x3 Вт |
| Споживана потужність: | 30 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377035101 |
Монітор 27" MSI PRO MP273A FHD IPS 100Hz (PRO MP273A)
Код товару: 216820NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 216820NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для монітора
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Дмитро Леонідович
Сьогодні отримав цей монітор, що какзати, MSI як завжди на висоті. Передача кольорів відмінна. Простий у сбірці + встроєні колонки, легкий. Звичайно рекомендую і близьким, і друзям, і усім. не пошкодуєте.
03.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
04.10.2025
Юрій
Монітор дууже класний та має класну кольоропередачу. Рекомендую
02.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
03.10.2023
Відгуки (2)
Дмитро Леонідович
Сьогодні отримав цей монітор, що какзати, MSI як завжди на висоті. Передача кольорів відмінна. Простий у сбірці + встроєні колонки, легкий. Звичайно рекомендую і близьким, і друзям, і усім. не пошкодуєте.
03.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
04.10.2025
Юрій
Монітор дууже класний та має класну кольоропередачу. Рекомендую
02.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
03.10.2023