Монітор 27" MSI MAG 275QF QHD IPS 180Hz (MAG 275QF)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Монітор |
| Виробник | MSI |
| Тип: | РК-Монітор |
| Діагональ екрану: | 27" |
| Частота оновлення: | 180 Гц |
| Роздільна здатність: | 2560x1440 |
| Тип ЖК-матриці: | IPS |
| Формат зображення: | 16:9 |
| Радіус кривизни: | Немає |
| Час реакції матриці: | 0.5 мс |
| Яскравість дисплея: | 300 кд/м2 |
| Технологія HDR: | HDR Ready |
| Тип системи підсвічування: | WLED |
| Покриття екрану: | Антивідблиск |
| Сенсорний екран: | Ні |
| Безрамковий екран: | Ні |
| Регулювання по висоті: | Немає |
| Варіанти регулювання положення дисплея: | Немає |
| Кріплення на стіну: | VESA 100x100 мм |
| Контрастність дисплея: | 1000:1 |
| Засоби мультимедіа: | 3.5 mm mini-Jack |
| Фірмові технології: | Adaptive-Sync |
| Інтерфейс HDMI: | 1x HDMI 1.4, 1x HDMI 2.0 |
| Інтерфейс DisplayPort: | 1x Display Port 1.4a |
| Інтерфейс DVI: | Немає |
| Інтерфейс VGA (D-Sub): | Немає |
| Колір: | Чорний |
| Ігрові функції: | прицілтаймервідображення FPSвисвітлення темних ділянок / AI Vision, Night Vision / |
| Вбудовані колонки: | Немає |
| Вигнутий екран: | Ні |
| Динамічна контрастність: | 100 000 000:1 |
| Колірне охоплення (Adobe RGB): | 82 % |
| Колірне охоплення (DCI P3): | 78 % |
| Колірне охоплення (sRGB): | 101 % |
| Кут огляду вертикальний: | 178° |
| Кут огляду горизонтальний: | 178° |
| Максимальна кількість кольорів: | 1.07 млрд (8-Bit + FRC) |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377204897 |
Монітор 27" MSI MAG 275QF QHD IPS 180Hz (MAG 275QF)
Код товару: 240529NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 240529NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для монітора
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Витязь Михайло
Користуюсь даним монітором третій день, після переходу з 27" Full HD - тільки позитивні враження(чіткішка картинка, насиченіші кольори). Головна перевага цього монітору - ціна, за яку ви отримуєте пристойний 2к монітор, з адекватною яскравістю(300КД), рівномірним білим кольором(без жовтизни), дуже насиченим чорним кольором(як для IPS), та досить гнучкими налаштуваннями зображення. Битих пікселів у себе не виявив, по засвітам - вони мінімальні, у порівнянні з іншими IPS моніторами, а більшість їх і зовсім не побачить. Недоліком мабуть є пластикова ніжка, яка не дозволяє регулювати висоту монітора, тільки нахил екрану, але за такі гроші це легко пробачається. До того ж монітор можна почепити на кронштейн 100х100, якщо для вас це критично.
Загалом - чудовий вибір за свої кошти. Рекомендую!
27.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
15.10.2024
Гейвалюк Максим
Загалом, монітор чудовий. Ні засвітів, ні битих пікселів не виявлено. У порівнянні з моїм попереднім FullHD монітором — різниця велика. Текст виглядає плавно, а деталі у відео та іграх значно покращилися. Відмінно підходить для ігор у роздільній здатності 2К.
21.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Вітаємо! Дякуємо за відгук.
25.09.2024
Відгуки (2)
Витязь Михайло
Користуюсь даним монітором третій день, після переходу з 27" Full HD - тільки позитивні враження(чіткішка картинка, насиченіші кольори). Головна перевага цього монітору - ціна, за яку ви отримуєте пристойний 2к монітор, з адекватною яскравістю(300КД), рівномірним білим кольором(без жовтизни), дуже насиченим чорним кольором(як для IPS), та досить гнучкими налаштуваннями зображення. Битих пікселів у себе не виявив, по засвітам - вони мінімальні, у порівнянні з іншими IPS моніторами, а більшість їх і зовсім не побачить. Недоліком мабуть є пластикова ніжка, яка не дозволяє регулювати висоту монітора, тільки нахил екрану, але за такі гроші це легко пробачається. До того ж монітор можна почепити на кронштейн 100х100, якщо для вас це критично.
Загалом - чудовий вибір за свої кошти. Рекомендую!
27.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
15.10.2024
Гейвалюк Максим
Загалом, монітор чудовий. Ні засвітів, ні битих пікселів не виявлено. У порівнянні з моїм попереднім FullHD монітором — різниця велика. Текст виглядає плавно, а деталі у відео та іграх значно покращилися. Відмінно підходить для ігор у роздільній здатності 2К.
21.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Вітаємо! Дякуємо за відгук.
25.09.2024