Монітор 23.6" MSI MAG 244C Curved FHD VA 180Hz (9S6-3BB31H-027)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Монітор |
| Виробник | MSI |
| Діагональ екрану: | 23.6" |
| Частота оновлення: | 180 Гц |
| Роздільна здатність: | 1920x1080 |
| Тип ЖК-матриці: | VA |
| Формат зображення: | 16:9 |
| Радіус кривизни: | 1500R |
| Час реакції матриці: | 1 мс |
| Яскравість дисплея: | 250 кд/м2 |
| Технологія HDR: | HDR Ready |
| Тип системи підсвічування: | WLED |
| Покриття екрану: | Матове |
| Сенсорний екран: | Ні |
| Безрамковий екран: | Так |
| Регулювання по висоті: | Немає |
| Варіанти регулювання положення дисплея: | Немає |
| Кріплення на стіну: | VESA 100x100 мм |
| Контрастність дисплея: | 3000:1 |
| Фірмові технології: | Adaptive-Sync |
| Інтерфейс HDMI: | 1x HDMI 2.0 |
| Інтерфейс DisplayPort: | 1x Display Port 1.2 |
| Інтерфейс DVI: | Немає |
| Інтерфейс VGA (D-Sub): | Немає |
| Додаткові роз'єми: | mini-Jack (3.5 мм) |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 4.6 кг |
| Габарити: | 537x397x220 мм |
| Вбудовані колонки: | Немає |
| Вигнутий екран: | Так |
| Максимальна кількість кольорів: | 1.07 млрд (8-Bit + FRC) |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 8 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377259156 |
Монітор 23.6" MSI MAG 244C Curved FHD VA 180Hz (9S6-3BB31H-027)
Код товару: 250766NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 250766NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для монітора
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Сергій
Взяв по знижці, за таку вартість кращого ігрового монітора не бачив)
Думав що вигнутість на такій діагоналі буде так собі, але виявилось норм, все одно відчувається більше занурення ніж на звичайних прямих.
Чорний колір глибокий, темні участки виглядають добре. Все супер!
04.11.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Щиро вдячні за відгук! Приємного користування!
11.11.2025
Відгуки (1)
Сергій
Взяв по знижці, за таку вартість кращого ігрового монітора не бачив)
Думав що вигнутість на такій діагоналі буде так собі, але виявилось норм, все одно відчувається більше занурення ніж на звичайних прямих.
Чорний колір глибокий, темні участки виглядають добре. Все супер!
04.11.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Щиро вдячні за відгук! Приємного користування!
11.11.2025