Монітор 34" Iiyama GCB3481WQSU-B1 Curved UHD VA 180Hz (GCB3481WQSU-B1) U1
Характеристики
| Стан товару | Новий U1 |
| Тип товару | Монітор |
| Виробник | Iiyama |
| Тип: | РК-Монітор |
| Діагональ екрану: | 34" |
| Частота оновлення: | 180 Гц |
| Роздільна здатність: | 3440x1440 |
| Тип ЖК-матриці: | VA |
| Формат зображення: | 21:9 |
| Радіус кривизни: | 1500R |
| Час реакції матриці: | 0.3 мс |
| Яскравість дисплея: | 500 кд/м2 |
| Технологія HDR: | HDR 400 |
| Тип системи підсвічування: | WLED |
| Покриття екрану: | Матове |
| Регулювання по висоті: | 0 - 150 мм |
| Варіанти регулювання положення дисплея: | Є |
| Кріплення на стіну: | VESA 100x100 мм |
| Контрастність дисплея: | 4000:1 |
| Засоби мультимедіа: | 3.5 mm mini-Jack |
| Фірмові технології: | AMD FreeSync Premium, Flicker-Free |
| Інтерфейс HDMI: | 2x HDMI 2.0 |
| Інтерфейс DisplayPort: | 2x Display Port 1.4 |
| Інтерфейс DVI: | Немає |
| Інтерфейс VGA (D-Sub): | Немає |
| Додаткові роз'єми: | 4x USB 3.2 Gen 1 |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 810x585x290 мм |
| Ігрові функції: | висвітлення темних ділянок / Black Tuner / |
| Вбудовані колонки: | Є |
| Вигнутий екран: | Так |
| Динамічна контрастність: | 80 000 000:1 |
| Кут огляду вертикальний: | 178° |
| Кут огляду горизонтальний: | 178° |
| Максимальна кількість кольорів: | 16.7 млн (6-Bit + FRC) |
| Наявність в магазинах | Івано-Франківськ |
| Потужність звуку: | 2x2 Вт |
| Споживана потужність: | 54 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4948570124251 |
Монітор 34" Iiyama GCB3481WQSU-B1 Curved UHD VA 180Hz (GCB3481WQSU-B1) U1
Код товару: 242766NEWU1
Гарантія: 36міс.
Код товару: 242766NEWU1
Гарантія: 36міс.
Великодній розпродаж в COMPX
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для монітора
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.