Монітор 49" Samsung Odyssey G9 S49CG954 Curved 5K OLED 240Hz (LS49CG954SIXUA)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Монітор |
| Виробник | Samsung |
| Тип: | РК-Монітор |
| Діагональ екрану: | 49" |
| Частота оновлення: | 240 Гц |
| Роздільна здатність: | 5120х1440 |
| Тип ЖК-матриці: | OLED |
| Формат зображення: | 32:9 |
| Радіус кривизни: | Так |
| Час реакції матриці: | 0.03 мс |
| Яскравість дисплея: | 250 кд/м2 |
| Технологія HDR: | Є |
| Тип системи підсвічування: | WLED |
| Покриття екрану: | Антивідблиск |
| Сенсорний екран: | Ні |
| Безрамковий екран: | Ні |
| Регулювання по висоті: | 0 - 120 мм |
| Варіанти регулювання положення дисплея: | Немає |
| Кріплення на стіну: | VESA 100x100 мм |
| Контрастність дисплея: | 2500:1 |
| Засоби мультимедіа: | Немає |
| Фірмові технології: | AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible |
| Інтерфейс HDMI: | 1x HDMI 2.1, 1x microHDMI 2.1 |
| Інтерфейс DisplayPort: | 1x Display Port 1.4 |
| Інтерфейс DVI: | Немає |
| Інтерфейс VGA (D-Sub): | Немає |
| Додаткові роз'єми: | 3x USB 3.0 |
| Колір: | Сіро-cріблястий |
| Вага: | 12.9 кг |
| Габарити: | 1194.7x529.3x236.9 мм |
| Ігрові функції: | приціл |
| Вбудовані колонки: | Є |
| Вигнутий екран: | Так |
| Колірне охоплення (DCI P3): | 99 % |
| Кут огляду вертикальний: | 178° |
| Кут огляду горизонтальний: | 178° |
| Підсвічування RGB: | Так |
| Потужність звуку: | 10 Вт / 2x5 Вт / |
| Споживана потужність: | 78 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 8806095035772 |
Монітор 49" Samsung Odyssey G9 S49CG954 Curved 5K OLED 240Hz (LS49CG954SIXUA)
Код товару: 216667NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 216667NEW
Гарантія: 24міс.
Монітори SAMSUNG з вигодою до -16%
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для монітора
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Нова ера ігор на OLED-дисплеях
Топ-4 особливості
| Революційні візуальні ефекти OLED | Абсолютне занурення в атмосферу | Швидкість електризації |
|---|---|---|
| OLED-екран, покращений Neo Quantum Processor Pro, забезпечує яскравіші білі, глибші чорні кольори та майже нескінченну кольорову контрастність. | Вигнутий 49-дюймовий екран зі співвідношенням сторін 32:9 занурює вас у гру, як ніколи раніше. | Завдяки приголомшливому часу відгуку 0,03 мс на екрані з частотою 240 Гц реагуйте на кожен рух суперника швидше, ніж будь-коли на блискавично швидкому екрані. |
Відкрийте для себе реальну різницю. Samsung OLEDOLED і Neo Quantum Processor ProЗавдяки вдосконаленому Neo Quantum Processor Pro кожен кадр на OLED-панелі миттєво аналізується та оптимізується для забезпечення максимальної якості. Кольори, відтінки та контрастність об'єднуються, щоб створити настільки яскраве та блискуче зображення, що ви не зможете заперечити різницю, яку воно робить. |
Зануртеся в надширокі перспективи49" Dual QHD Неосяжні світи огортають вас завдяки надширокому дисплею. Екран завширшки, як два чотиривимірні монітори високої чіткості, забезпечує максимум простору, щоб охопити всі найдрібніші деталі. Він охоплює ваше поле зору завдяки кривизні 1800R, щоб ви могли повністю відчути себе на місці вашого персонажа. |
|
DisplayHDR True Black 400 Розкрийте кожну таємницю з безмежною експресією. Насолоджуйтеся справжніми чорними та темними кольорами на екрані без втрат світла на пікселях для максимальної виразності кольору та глибини в кожній грі. |
|
Час відгуку 0,03 мс та частота оновлення 240 Гц Ухиляйтеся, контратакуйте та атакуйте швидше за інших. OLED-технологія забезпечує майже миттєву реакцію з часом відгуку 0,03 мс. З'єднання HDMI 2.1 і DisplayPort випереджають конкурентів завдяки частоті оновлення 240 Гц. Мілісекунди мають значення, коли ви змагаєтесь з найкращими. |
Пориньте в безперебійну роботу без збоївAMD FreeSync Premium ProГіпер-екшн без жодних перешкод. Швидкісні та складні ігрові сцени проєктуються стабільно та без заїдань завдяки AMD FreeSync Premium Pro, щоб забезпечити вам конкурентну перевагу. |
Там, де ігри об'єднуютьGaming HubGaming Hub забезпечує миттєвий доступ до найкращих потокових сервісів і ваших улюблених консолей. Плавне зображення та чуйний ігровий процес забезпечуються завдяки передовій технології потокової передачі ігор від Samsung без завантаження - просто вмикайте та грайте. * Gaming Hub доступний в обмеженій кількості країн, доступність додатків залежить від країни.** Доступ до Gaming Hub є безкоштовним. Для доступу до контенту, пропонованого постачальниками ігрових потоків на платформі Gaming Hub, може знадобитися передплата.*** Залежно від конкретної гри в Gaming Hub може знадобитися окремий контролер.**** Для доступу до повного спектру інтелектуальних функцій, доступних на вашому пристрої, включаючи мережеві інтелектуальні служби, програми, такі як ігри та потокові сервіси, функції "розумного дому" та багато іншого, вам знадобиться обліковий запис Samsung. Якщо ви вирішите не входити на пристрій за допомогою облікового запису Samsung, ви зможете підключатися лише до ефірного телебачення (тільки для пристроїв з тюнерами) і зовнішніх пристроїв, наприклад, через HDMI. Якщо у вас ще немає облікового запису Samsung, ви можете легко створити його тут: https://account.samsung.com - це безкоштовно. |
Швидке та просте налаштування для досягнення перемогиGame Bar Перевіряйте та контролюйте налаштування гри в одну мить. Тепер ви можете легко переглядати стан найважливіших налаштувань, таких як FPS або HDR. Змінюйте співвідношення сторін екрана, збільшуйте масштаб міні-мапи або змінюйте режим зображення в грі, не виходячи з ігрового екрана. * Співвідношення сторін екрана ігрової панелі можна змінити, лише якщо гра або комп'ютер підтримують надширокоформатну роздільну здатність. |
Миттєвий доступ до улюблених шоуДосвід роботи з Smart TV Зробіть перерву в довгих ігрових сесіях, щоб переглянути обов'язковий для перегляду потоковий контент, просто підключившись до Wi-Fi. Samsung TV Plus пропонує безкоштовний контент у прямому ефірі без завантаження або реєстрації, а також індивідуальні пропозиції від Universal Guide. Доступність додатків залежить від країни та може вимагати окремої передплати.** Потрібне підключення до Інтернету, ТВ-тюнер не входить до комплекту.*** Samsung TV Plus та Universal Guide можуть бути недоступні в деяких регіонах.**** Деякі платформи потокового мовлення, такі як Apple TV+ та BBC, можуть не підтримувати формат 21:9.*****Samsung TV Plus - це безкоштовна служба потокового мовлення з підтримкою реклами.****** Технічні характеристики пульта дистанційного керування можуть відрізнятися в залежності від країни. |
Слухайте, не відволікаючись від робочого місцяВбудований динамік Вбудовані динаміки захистять ваш стіл від безладу дротів і зовнішніх колонок. Отримуйте всі звукові підказки, щоб вивести гру на новий рівень без встановлення нового обладнання. |
Ваш командний центр розумніший, ніж будь-колиIoT-концентратор та голосові асистенти Сценізуйте свою перемогу прямо з монітора. Приглушіть світло, налаштуйте термостат і опустіть жалюзі, використовуючи інтеграцію SmartThings, щоб створити ідеальне ігрове середовище. Голосове керування доступне навіть через Bixby або Alexa. * Доступні технології, функції та можливості можуть відрізнятися залежно від країни, постачальника послуг, мережевого середовища або продукту і можуть бути змінені без попереднього повідомлення.** Потрібне підключення до Wi-Fi, Bluetooth або іншої бездротової мережі та пристрої, зареєстровані в додатку SmartThings.*** Для підключення до пристроїв Zigbee потрібен окремий SmartThings Dongle. (Підключення до пристроїв Z-Wave не підтримується)**** Підключені пристрої продаються окремо. Повний список сумісних пристроїв можна знайти на сайті https://www.smartthings.com/products.***** Amazon, Alexa та всі пов'язані з ними знаки є товарними знаками Amazon.com, Inc. або її афілійованих осіб.****** Голосові команди Bixby розпізнають англійську (US/UK/IN), французьку, іспанську, німецьку, італійську, португальську (BR), китайську (лише в материковій частині Китаю) та корейську мови. |
Ваша станція, ваш вибір
Підключайтеся більше, щоб отримувати більше задоволенняУніверсальні можливості підключенняВикористовуйте безліч варіантів входу. HDMI 2.1, DisplayPort і USB-концентратор дають змогу підключати улюблені пристрої, які покращують гру без зайвого клопоту. *USB-концентратор підтримує лише передачу даних. |
Екран зі стилем
Подовжуйте переможні серії з комфортомЕргономічна підставкаДосягніть вершини перемоги. Нахиляйте та регулюйте монітор так, щоб усіх ворогів було ідеально видно. Дисплей можна вільно переміщати, щоб забезпечити повний ігровий комфорт. |
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.