Монітор 40" MSI MAG401QR UWQHD IPS 155Hz (MAG 401QR)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Монітор |
| Виробник | MSI |
| Тип: | РК-Монітор |
| Діагональ екрану: | 40" |
| Частота оновлення: | 155 Гц |
| Роздільна здатність: | 2560x1440 |
| Тип ЖК-матриці: | IPS |
| Формат зображення: | 21:9 |
| Радіус кривизни: | Немає |
| Час реакції матриці: | 1 мс |
| Яскравість дисплея: | 400 кд/м2 |
| Технологія HDR: | HDR 400 |
| Тип системи підсвічування: | WLED |
| Покриття екрану: | Антивідблиск |
| Сенсорний екран: | Ні |
| Безрамковий екран: | Так |
| Регулювання по висоті: | Немає |
| Варіанти регулювання положення дисплея: | Немає |
| Кріплення на стіну: | VESA 100x100 мм |
| Контрастність дисплея: | 1000:1 |
| Засоби мультимедіа: | 3.5 mm mini-Jack |
| Фірмові технології: | KVM Switch, Flicker-Free, Adaptive-Sync, Picture by Picture |
| Інтерфейс HDMI: | 2x HDMI 2.0 |
| Інтерфейс DisplayPort: | 1x Display Port 1.4a |
| Інтерфейс DVI: | Немає |
| Інтерфейс VGA (D-Sub): | Немає |
| Додаткові роз'єми: | 2x USB 2.0 Type A, 1x USB 2.0 Type B, 1x USB Type C |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 10.3 кг |
| Габарити: | 945.22x289.63 x530.29 мм |
| Ігрові функції: | прицілтаймервідображення FPSвисвітлення темних ділянок |
| Вбудовані колонки: | Немає |
| Вигнутий екран: | Ні |
| Динамічна контрастність: | 100 000 000:1 |
| Колірне охоплення (Adobe RGB): | 90 % |
| Колірне охоплення (DCI P3): | 94 % |
| Колірне охоплення (sRGB): | 118 % |
| Кут огляду вертикальний: | 178° |
| Кут огляду горизонтальний: | 178° |
| Максимальна кількість кольорів: | 1.07 млрд (8-Bit + FRC) |
| Підсвічування RGB: | Так |
| Потужність зарядки: | 65 Вт |
| Синхронізація підсвітки RGB: | MSI Mystic Light Sync |
| Споживана потужність: | 65 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377080514 |
Монітор 40" MSI MAG401QR UWQHD IPS 155Hz (MAG 401QR)
Код товару: 222301NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 222301NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для монітора
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Oleg
Монітор брався для створення та споживання контенту, з чим він чудово і справляється. Переходив з 25" також 21 на 9, тому найбільш незвичне було сприйняття розміру в такій близькості. Через те що не можу поставити його далі по відстані, то найкраще для роботи це не розгортати вікна на весь екран. А от дивитися фільми чи грати досить комфортно.
Гарні кольори, хоча треба трохи погратися з налаштуваннями.
З мінусів це підставка, вона статична, і не змінюється положення, а ще займає досить багато місця на столі. Також usb hub, зручніше аби він приєднувався через type-c.
Загальне враження чудове, потрібно звикнути.
11.10.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
15.10.2024
Oleg
Одразу було незвично звикнути до розмірів, але з часом прилаштовуєшся, хоча деякі додатки зручніше відкривати не на весь екран, щоб менше рухати очима. Також на windows приємніше за ним працювати ніж на mac через особливості масштабування. Та споживання контенту на ньому просто кайф.
07.10.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
15.10.2024
Відгуки (2)
Oleg
Монітор брався для створення та споживання контенту, з чим він чудово і справляється. Переходив з 25" також 21 на 9, тому найбільш незвичне було сприйняття розміру в такій близькості. Через те що не можу поставити його далі по відстані, то найкраще для роботи це не розгортати вікна на весь екран. А от дивитися фільми чи грати досить комфортно.
Гарні кольори, хоча треба трохи погратися з налаштуваннями.
З мінусів це підставка, вона статична, і не змінюється положення, а ще займає досить багато місця на столі. Також usb hub, зручніше аби він приєднувався через type-c.
Загальне враження чудове, потрібно звикнути.
11.10.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
15.10.2024
Oleg
Одразу було незвично звикнути до розмірів, але з часом прилаштовуєшся, хоча деякі додатки зручніше відкривати не на весь екран, щоб менше рухати очима. Також на windows приємніше за ним працювати ніж на mac через особливості масштабування. Та споживання контенту на ньому просто кайф.
07.10.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
15.10.2024