Монітор 32" Samsung Odyssey G7 S32BG700 UHD IPS 144Hz (LS32BG700EIXUA)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Монітор |
| Виробник | Samsung |
| Тип: | РК-Монітор |
| Діагональ екрану: | 32" |
| Частота оновлення: | 144 Гц |
| Роздільна здатність: | 3840х2160 |
| Тип ЖК-матриці: | IPS |
| Формат зображення: | 16:9 |
| Радіус кривизни: | Немає |
| Час реакції матриці: | 1 мс |
| Яскравість дисплея: | 350 кд/м2 |
| Технологія HDR: | Є |
| Тип системи підсвічування: | WLED |
| Покриття екрану: | Антивідблиск |
| Сенсорний екран: | Ні |
| Безрамковий екран: | Так |
| Регулювання по висоті: | 0 - 120 мм |
| Варіанти регулювання положення дисплея: | Нахил: -9° +13° |
| Кріплення на стіну: | VESA 100x100 мм |
| Контрастність дисплея: | 1200:1 |
| Засоби мультимедіа: | 3.5 mm mini-Jack |
| Фірмові технології: | AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible |
| Інтерфейс HDMI: | 1x HDMI |
| Інтерфейс DisplayPort: | 1x Display Port |
| Інтерфейс DVI: | Немає |
| Інтерфейс VGA (D-Sub): | Немає |
| Додаткові роз'єми: | Немає |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 8.3 кг |
| Габарити: | 714.6x602.6x311 мм |
| Вбудовані колонки: | Є |
| Вигнутий екран: | Ні |
| Колірне охоплення (DCI P3): | 95 % |
| Кут огляду вертикальний: | 178° |
| Кут огляду горизонтальний: | 178° |
| Максимальна кількість кольорів: | 1.07 млрд (8-Bit + FRC) |
| Підсвічування RGB: | Так |
| Портретний режим: | Так |
| Споживана потужність: | 78 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 8806094748024 |
Монітор 32" Samsung Odyssey G7 S32BG700 UHD IPS 144Hz (LS32BG700EIXUA)
Код товару: 204808NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 204808NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для монітора
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (4)
Максим
Це відмінний вибір! Він має чудову якість зображення і зручний дизайн. Розширений кольоровий спектр та велика роздільна здатність роблять перегляд фільмів та роботу на комп'ютері захоплюючими. Я дуже задоволений цією покупкою.
06.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
12.09.2023
Олег
Прекрасний монік для мене. Його яскравий та деталізований дисплей робить роботу та розваги неймовірно приємними.
06.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
12.09.2023
Юрій Стоматюк
Дуже яскрава та якісна картинка. Монік пушка!
19.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
20.08.2023
Романов Віктор
Величезний екран та широчені кути огляду! На такий моніторіще щільність пікселів у 4 рази більша, ніж FHD, панель IPS, кут огляду 178°, що дає глибоку картинку з сочними яркими кольорами з будь-якої точки! До цього ж плавне швидке зображення без затримок. Доречі у магазині є такі монітори різної діагоналі, то можна підібрати під свій смак, я обрав найбільший і дууже радий! Спасибі!
05.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
09.08.2023
Відгуки (4)
Максим
Це відмінний вибір! Він має чудову якість зображення і зручний дизайн. Розширений кольоровий спектр та велика роздільна здатність роблять перегляд фільмів та роботу на комп'ютері захоплюючими. Я дуже задоволений цією покупкою.
06.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
12.09.2023
Олег
Прекрасний монік для мене. Його яскравий та деталізований дисплей робить роботу та розваги неймовірно приємними.
06.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
12.09.2023
Юрій Стоматюк
Дуже яскрава та якісна картинка. Монік пушка!
19.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
20.08.2023
Романов Віктор
Величезний екран та широчені кути огляду! На такий моніторіще щільність пікселів у 4 рази більша, ніж FHD, панель IPS, кут огляду 178°, що дає глибоку картинку з сочними яркими кольорами з будь-якої точки! До цього ж плавне швидке зображення без затримок. Доречі у магазині є такі монітори різної діагоналі, то можна підібрати під свій смак, я обрав найбільший і дууже радий! Спасибі!
05.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
09.08.2023