Монітор 31.5" Samsung U32R590 VA Dark Blue Gray Curved (LU32R590CWIXCI) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Монітор |
| Виробник | Samsung |
| Тип: | РК-Монітор |
| Діагональ екрану: | 31.5" |
| Частота оновлення: | 60 Гц |
| Роздільна здатність: | 3840х2160 |
| Тип ЖК-матриці: | VA |
| Формат зображення: | 16:9 |
| Радіус кривизни: | 1500R |
| Час реакції матриці: | 4 мс |
| Яскравість дисплея: | 250 кд/м2 |
| Покриття екрану: | Матове |
| Контрастність дисплея: | 2500:1 |
| Засоби мультимедіа: | 3.5 mm mini-Jack |
| Фірмові технології: | Picture by Picture, Flicker-Free |
| Вигнутий екран: | 1500R |
| Колірне охоплення (Adobe RGB): | 76 % |
| Колірне охоплення (NTSC): | 73 % |
| Колірне охоплення (sRGB): | 103 % |
| Кут огляду вертикальний: | 178° |
| Кут огляду горизонтальний: | 178° |
| Максимальна кількість кольорів: | 1.07 млрд (8-Bit + FRC) |
| Наявність в магазинах | Івано-Франківськ |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Споживана потужність: | 59 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 8801643596835 |
Монітор 31.5" Samsung U32R590 VA Dark Blue Gray Curved (LU32R590CWIXCI) Б/в
Код товару: 125240USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 125240USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для монітора
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.