Монітор 31.5" MSI MPG 321URX QD-OLED UHD 240Hz (MPG 321URX QD-OLED)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Монітор |
| Виробник | MSI |
| Тип: | РК-Монітор |
| Діагональ екрану: | 31.5" |
| Частота оновлення: | 240 Гц |
| Роздільна здатність: | 3840х2160 |
| Тип ЖК-матриці: | QD-OLED |
| Формат зображення: | 16:9 |
| Радіус кривизни: | Немає |
| Час реакції матриці: | 0.03 мс |
| Яскравість дисплея: | 1000 кд/м2 |
| Технологія HDR: | HDR10, HDR400 |
| Тип системи підсвічування: | QD-OLED |
| Покриття екрану: | Глянцеве |
| Сенсорний екран: | Ні |
| Безрамковий екран: | Так |
| Регулювання по висоті: | 0 - 110 мм |
| Варіанти регулювання положення дисплея: | Нахил: -5° +15° |
| Кріплення на стіну: | VESA 100x100 мм |
| Контрастність дисплея: | 1.5M:1 |
| Засоби мультимедіа: | 3.5 mm mini-Jack |
| Фірмові технології: | AMD FreeSync Premium Pro |
| Інтерфейс HDMI: | 2x HDMI 2.1 |
| Інтерфейс DisplayPort: | 1x Display Port 1.4 |
| Інтерфейс DVI: | Немає |
| Інтерфейс VGA (D-Sub): | Немає |
| Додаткові роз'єми: | 2x USB 2.0, USB 2.0 Type B, USB Type C |
| Колір: | Чорно-сірий |
| Габарити: | 718x418x69 мм |
| Ігрові функції: | прицілтаймервідображення FPSвисвітлення темних ділянок |
| Вбудовані колонки: | Немає |
| Вигнутий екран: | Ні |
| Колірне охоплення (Adobe RGB): | 97 % |
| Колірне охоплення (DCI P3): | 99 % |
| Колірне охоплення (sRGB): | 138 % |
| Кут огляду вертикальний: | 178° |
| Кут огляду горизонтальний: | 178° |
| Максимальна кількість кольорів: | 1.07 млрд (10-Bit) |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підсвічування RGB: | Так |
| Потужність зарядки: | 90 Вт |
| Синхронізація підсвітки RGB: | MSI Mystic Light Sync |
| Споживана потужність: | 270 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377157698 |
Монітор 31.5" MSI MPG 321URX QD-OLED UHD 240Hz (MPG 321URX QD-OLED)
Код товару: 230363NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 230363NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для монітора
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Олександр
Хотів самий топовий олед на 32-дюйми. Ця модель закрила всі мої потреби. 4К-картинка на такій діагоналі виглядає неймовірно. В іграх і фільмах це просто новий рівень! Це мій перший олед, тому взяв найтоповіше що було. Не пожалів, кайфую кожен раз коли сиджу за компом. Але і невеличкі недоліки теж є, а саме те, що кожні 4 години моніку потрібно зробити очищення пікселів (щоб матриця не вигорала), тому він перезавантажується. Але якщо це позбавляє ризиків від вигорання - то ок)
09.03.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
17.03.2026
Відгуки (1)
Олександр
Хотів самий топовий олед на 32-дюйми. Ця модель закрила всі мої потреби. 4К-картинка на такій діагоналі виглядає неймовірно. В іграх і фільмах це просто новий рівень! Це мій перший олед, тому взяв найтоповіше що було. Не пожалів, кайфую кожен раз коли сиджу за компом. Але і невеличкі недоліки теж є, а саме те, що кожні 4 години моніку потрібно зробити очищення пікселів (щоб матриця не вигорала), тому він перезавантажується. Але якщо це позбавляє ризиків від вигорання - то ок)
09.03.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
17.03.2026