Монітор 31.5" ASUS 32" ROG Strix XG32VC Gaming Monitor Curved QHD VA 170Hz (90LM03S0-B04170)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Монітор |
| Виробник | ASUS |
| Тип: | РК-Монітор |
| Діагональ екрану: | 31.5" |
| Частота оновлення: | 170 Гц |
| Роздільна здатність: | 2560x1440 |
| Тип ЖК-матриці: | VA |
| Формат зображення: | 16:9 |
| Радіус кривизни: | 1800R |
| Час реакції матриці: | 1 мс |
| Розмір пікселя: | 0.2727x0.2727 мм |
| Серія: | Asus ROG Strix |
| Яскравість дисплея: | 400 кд/м2 |
| Технологія HDR: | HDR400 |
| Кут огляду, гор / верт: | 178/178 |
| Тип системи підсвічування: | WLED |
| Покриття екрану: | Матове |
| Сенсорний екран: | Ні |
| Безрамковий екран: | Так |
| Регулювання по висоті: | 0 - 100 мм |
| Варіанти регулювання положення дисплея: | Нахил: -5° +20° |
| Кріплення на стіну: | VESA 100x100 мм |
| Контрастність дисплея: | 3000:1 |
| Засоби мультимедіа: | 3.5 mm mini-Jack |
| Фірмові технології: | AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync |
| Інтерфейс HDMI: | 1x HDMI 2.0 |
| Інтерфейс DisplayPort: | 1x Display Port 1.2 |
| Інтерфейс DVI: | Немає |
| Інтерфейс VGA (D-Sub): | Немає |
| Додаткові роз'єми: | 2x USB 3.0, USB 2.0 Type B, USB Type C |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 9.3 кг |
| Габарити: | 713x552x279 мм |
| Вигнутий екран: | Так |
| Максимальна кількість кольорів: | 1.07 млрд (8-Bit + FRC) |
| Споживана потужність: | 38 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4718017790536 |
Монітор 31.5" ASUS 32" ROG Strix XG32VC Gaming Monitor Curved QHD VA 170Hz (90LM03S0-B04170)
Код товару: 124138NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 124138NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для монітора
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Роман Караховский
Монитор оч крутой. Замечаний нет. Плюсы: - в тел. Поддержки попередили что товар доставлять будут 4 дня. Через 4 дня приехал. - продавци в магазине при мне протестировали монитор на битые пиксели - помогли донести до машины. Минусы: - сразу пытались втюхать оплату частями на 3 части , типо больше нельзя - потом все же на 6 можно . Но нельзя оплатить часть товара за наличные , остальную часть в оплату частями . - оформляли оплату частями минут 15. За товар оценка 5, за обслуживание 3
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня На кожен окремий товар - індивідуальні умови Оплати Частина. Менеджери пішли Вам на зустріч при оформлені, на той період часу товар дійсно був тільки на 3 платежі.
02.08.2023
Відгуки (1)
Роман Караховский
Монитор оч крутой. Замечаний нет. Плюсы: - в тел. Поддержки попередили что товар доставлять будут 4 дня. Через 4 дня приехал. - продавци в магазине при мне протестировали монитор на битые пиксели - помогли донести до машины. Минусы: - сразу пытались втюхать оплату частями на 3 части , типо больше нельзя - потом все же на 6 можно . Но нельзя оплатить часть товара за наличные , остальную часть в оплату частями . - оформляли оплату частями минут 15. За товар оценка 5, за обслуживание 3
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня На кожен окремий товар - індивідуальні умови Оплати Частина. Менеджери пішли Вам на зустріч при оформлені, на той період часу товар дійсно був тільки на 3 платежі.
02.08.2023