Монітор 27" Samsung Odyssey G5 S27DG500 QHD IPS 180Hz (LS27DG500EIXUA)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Монітор |
| Виробник | Samsung |
| Тип: | РК-Монітор |
| Діагональ екрану: | 27" |
| Частота оновлення: | 180 Гц |
| Роздільна здатність: | 2560x1440 |
| Тип ЖК-матриці: | IPS |
| Формат зображення: | 16:9 |
| Радіус кривизни: | Немає |
| Час реакції матриці: | 1 мс |
| Яскравість дисплея: | 350 кд/м2 |
| Технологія HDR: | HDR 400 |
| Тип системи підсвічування: | WLED |
| Покриття екрану: | Матове |
| Сенсорний екран: | Ні |
| Безрамковий екран: | Так |
| Регулювання по висоті: | 0 - 120 мм |
| Варіанти регулювання положення дисплея: | Нахил: -2° +25° |
| Кріплення на стіну: | VESA 100x100 мм |
| Контрастність дисплея: | 1000:1 |
| Засоби мультимедіа: | 3.5 mm mini-Jack |
| Фірмові технології: | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync, Adaptive Sync |
| Інтерфейс HDMI: | Є |
| Інтерфейс DisplayPort: | Display Port |
| Інтерфейс DVI: | Немає |
| Інтерфейс VGA (D-Sub): | Немає |
| Додаткові роз'єми: | Є |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 6.4 кг |
| Габарити: | 361.5x613x70 мм |
| Ігрові функції: | прицілвисвітлення темних ділянок / Black Equalizer / |
| Вбудовані колонки: | Немає |
| Вигнутий екран: | Ні |
| Колірне охоплення (sRGB): | 99 % |
| Кут огляду вертикальний: | 178° |
| Кут огляду горизонтальний: | 178° |
| Максимальна кількість кольорів: | 16.7 млн (8-Bit) |
| Портретний режим: | Так |
| Споживана потужність: | 48 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 8806097471660 |
Монітор 27" Samsung Odyssey G5 S27DG500 QHD IPS 180Hz (LS27DG500EIXUA)
Код товару: 236813NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 236813NEW
Гарантія: 24міс.
Монітори SAMSUNG з вигодою до -16%
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для монітора
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (4)
Алексей
Покупал с проверкой в магазине, спасибо менеджерам - включили, проверили. Из минусов - ребят в магазине реально не хватает, они были заняты постоянно, пришлось подождать минут 15 пока освободится и включит. Сам монитор можно охарактеризивоть как "ничего удивительно": стабильное качество самсунга за низкий прайс в данном случае. Никаких нбансов не было с монитором.
13.08.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
13.08.2025
Александр
Очень долго выбирал монитор, остановился на этом, решил прислушаться к комментариям. Покупал монитор 3 дня назад. В целом оправдал мои ожидания. Битых пикселей не было, заказывал доп услугу на проверку битых пикселей. Не знаю, проверяли ли сотрудники или мне повезло. Так как сертификата или какого-то документа подтверждающего проверку данного монитора не было в коробке.
А ну и на новой почте сказали, что была переупаковка, мне сказали лучше проверить его. Очень насторожило. Проверил, трещин не увидел, ну и забрал на свой страх и риск. Это конечно к магазину не относится, но мне кажется стоит отправлять мониторы не в заводских коробках, а еще доп упаковках)
14.07.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
24.07.2025
Олександр
Брав монітор собі під ігри, дуже сподобалась якість зображення, але неочікуваним відкриттям стала зручність того, що можна повернути екран вертикально, під час роботи з 2+ моніторами самий раз))
Тепер не тільки для ігор використовую, а й для робочих задач!)
03.07.2025
Відповісти
Михайло
Довго обирав модель монітору в роздільній здатності 2К. Вирішив зупинитись на цій моделі Самсунг і не помилився. Дуже якісна картинка, насичена по кольорам, з великим запасом яскравості. Відчувається якість в кожній деталі. Битих пікселей не було. Дуже раджу цей монітор до покупки!
02.07.2025
Відповісти
Відгуки (4)
Алексей
Покупал с проверкой в магазине, спасибо менеджерам - включили, проверили. Из минусов - ребят в магазине реально не хватает, они были заняты постоянно, пришлось подождать минут 15 пока освободится и включит. Сам монитор можно охарактеризивоть как "ничего удивительно": стабильное качество самсунга за низкий прайс в данном случае. Никаких нбансов не было с монитором.
13.08.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
13.08.2025
Александр
Очень долго выбирал монитор, остановился на этом, решил прислушаться к комментариям. Покупал монитор 3 дня назад. В целом оправдал мои ожидания. Битых пикселей не было, заказывал доп услугу на проверку битых пикселей. Не знаю, проверяли ли сотрудники или мне повезло. Так как сертификата или какого-то документа подтверждающего проверку данного монитора не было в коробке.
А ну и на новой почте сказали, что была переупаковка, мне сказали лучше проверить его. Очень насторожило. Проверил, трещин не увидел, ну и забрал на свой страх и риск. Это конечно к магазину не относится, но мне кажется стоит отправлять мониторы не в заводских коробках, а еще доп упаковках)
14.07.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
24.07.2025
Олександр
Брав монітор собі під ігри, дуже сподобалась якість зображення, але неочікуваним відкриттям стала зручність того, що можна повернути екран вертикально, під час роботи з 2+ моніторами самий раз))
Тепер не тільки для ігор використовую, а й для робочих задач!)
03.07.2025
Відповісти
Михайло
Довго обирав модель монітору в роздільній здатності 2К. Вирішив зупинитись на цій моделі Самсунг і не помилився. Дуже якісна картинка, насичена по кольорам, з великим запасом яскравості. Відчувається якість в кожній деталі. Битих пікселей не було. Дуже раджу цей монітор до покупки!
02.07.2025
Відповісти