Монітор 27" ASUS ROG Strix XG27UCS UHD IPS 160Hz (90LM09S0-B01170)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Монітор |
| Виробник | ASUS |
| Тип: | РК-Монітор |
| Діагональ екрану: | 27" |
| Частота оновлення: | 160 Гц |
| Роздільна здатність: | 3840х2160 |
| Тип ЖК-матриці: | IPS |
| Формат зображення: | 16:9 |
| Радіус кривизни: | Немає |
| Час реакції матриці: | 1 мс |
| Яскравість дисплея: | 450 кд/м2 |
| Технологія HDR: | HDR 400 |
| Тип системи підсвічування: | WLED |
| Покриття екрану: | Матове |
| Сенсорний екран: | Ні |
| Безрамковий екран: | Так |
| Регулювання по висоті: | Є |
| Варіанти регулювання положення дисплея: | Є |
| Кріплення на стіну: | VESA 100x100 мм |
| Контрастність дисплея: | 1000:1 |
| Засоби мультимедіа: | 3.5 mm mini-Jack |
| Фірмові технології: | AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, Flicker-Free |
| Інтерфейс HDMI: | Є |
| Інтерфейс DisplayPort: | 1x Display Port 1.4a |
| Інтерфейс DVI: | Немає |
| Інтерфейс VGA (D-Sub): | Немає |
| Додаткові роз'єми: | Power Delivery |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 6.6 кг |
| Ігрові функції: | прицілтаймервідображення FPSвисвітлення темних ділянок |
| Вбудовані колонки: | Немає |
| Вигнутий екран: | Ні |
| Колірне охоплення (DCI P3): | 95 % |
| Колірне охоплення (sRGB): | 130 % |
| Кут огляду вертикальний: | 178° |
| Кут огляду горизонтальний: | 178° |
| Максимальна кількість кольорів: | 1.07 млрд (10-Bit) |
| Портретний режим: | Так |
| Потужність зарядки: | 15 Вт |
| Споживана потужність: | 26 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711387447345 |
Монітор 27" ASUS ROG Strix XG27UCS UHD IPS 160Hz (90LM09S0-B01170)
Код товару: 234478NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 234478NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для монітора
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.