Монітор 23.8" MSI 24" G2412 FHD IPS 170Hz (G2412) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Монітор |
| Виробник | MSI |
| Тип: | РК-Монітор |
| Діагональ екрану: | 23.8" |
| Частота оновлення: | 170 Гц |
| Роздільна здатність: | 1920x1080 |
| Тип ЖК-матриці: | IPS |
| Формат зображення: | 16:9 |
| Радіус кривизни: | Немає |
| Час реакції матриці: | 1 мс |
| Яскравість дисплея: | 250 кд/м2 |
| Технологія HDR: | Немає |
| Тип системи підсвічування: | WLED |
| Покриття екрану: | Антивідблиск |
| Сенсорний екран: | Ні |
| Безрамковий екран: | Так |
| Регулювання по висоті: | Немає |
| Варіанти регулювання положення дисплея: | Немає |
| Кріплення на стіну: | VESA 100x100 мм |
| Контрастність дисплея: | 1000:1 |
| Засоби мультимедіа: | 3.5 mm mini-Jack |
| Фірмові технології: | Немає |
| Інтерфейс HDMI: | 2x HDMI |
| Інтерфейс DisplayPort: | 1x Display Port |
| Інтерфейс DVI: | Немає |
| Інтерфейс VGA (D-Sub): | Немає |
| Додаткові роз'єми: | Немає |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 3.3 кг |
| Габарити: | 606x409x172 мм |
| Ігрові функції: | висвітлення темних ділянок / Night Vision / |
| Вбудовані колонки: | Немає |
| Вигнутий екран: | Ні |
| Динамічна контрастність: | 100 000 000:1 |
| Колірне охоплення (Adobe RGB): | 86.52 % |
| Колірне охоплення (DCI P3): | 81.64 % |
| Колірне охоплення (sRGB): | 102.58 % |
| Кут огляду вертикальний: | 178° |
| Кут огляду горизонтальний: | 178° |
| Максимальна кількість кольорів: | 16.7 млн (8-Bit) |
| Наявність в магазинах | Одеса |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Споживана потужність: | 25 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719072955472 |
Монітор 23.8" MSI 24" G2412 FHD IPS 170Hz (G2412) Б/в
Код товару: 199108USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 199108USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для монітора
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Нікалаіч
Дуже крутий монітор. Жаль, що я змінив «в наявності» на «немає в наявності»?
А якщо чесно, то цей монітор це те, чого не хватає юному геймеру, який при 60 герц не розуміє чому йому із за угла вєчно прилітає в кабіну вантапом.
Прийшов запакований в оригінальну коробку з усіма шнурами, документацією. Немає жодної подряпини, жодного битого пікселя. З виду він наче тільки з конвеєра. Магазин явно розуміється в тому, що потрібно покупцю.
Мінуси: compX не хоче мені подарувати клавіатуру
13.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за відгук, нехай товар слугує Вам довго та якісно.
14.06.2024
Відгуки (1)
Нікалаіч
Дуже крутий монітор. Жаль, що я змінив «в наявності» на «немає в наявності»?
А якщо чесно, то цей монітор це те, чого не хватає юному геймеру, який при 60 герц не розуміє чому йому із за угла вєчно прилітає в кабіну вантапом.
Прийшов запакований в оригінальну коробку з усіма шнурами, документацією. Немає жодної подряпини, жодного битого пікселя. З виду він наче тільки з конвеєра. Магазин явно розуміється в тому, що потрібно покупцю.
Мінуси: compX не хоче мені подарувати клавіатуру
13.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за відгук, нехай товар слугує Вам довго та якісно.
14.06.2024