Монітор 23.8" ASUS ZenScreen MB249C FHD IPS 75Hz (90LM0865-B01170)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Монітор |
| Виробник | ASUS |
| Тип: | РК-Монітор |
| Діагональ екрану: | 23.8" |
| Частота оновлення: | 75 Гц |
| Роздільна здатність: | 1920x1080 |
| Тип ЖК-матриці: | IPS |
| Формат зображення: | 16:9 |
| Радіус кривизни: | Немає |
| Час реакції матриці: | 5 мс |
| Яскравість дисплея: | 250 кд/м2 |
| Технологія HDR: | Немає |
| Тип системи підсвічування: | WLED |
| Покриття екрану: | Матове |
| Безрамковий екран: | Так |
| Регулювання по висоті: | 0 - 180 мм |
| Варіанти регулювання положення дисплея: | Нахил: -5° +20° |
| Кріплення на стіну: | VESA 100x100 мм |
| Контрастність дисплея: | 1000:1 |
| Засоби мультимедіа: | 3.5 mm mini-Jack |
| Фірмові технології: | AMD FreeSync, Adaptive Sync, Flicker-Free |
| Інтерфейс HDMI: | 1x HDMI 1.4 |
| Інтерфейс DisplayPort: | Немає |
| Інтерфейс DVI: | Немає |
| Інтерфейс VGA (D-Sub): | Немає |
| Додаткові роз'єми: | 1x USB Type C |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 4.85 кг |
| Вбудовані колонки: | Є |
| Вбудована веб-камера: | Немає |
| Вигнутий екран: | Ні |
| Максимальна кількість кольорів: | 16.7 млн (6-Bit + FRC) |
| Особливості: | Настільне кріплення |
| Споживана потужність: | 13 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711081911432 |
Монітор 23.8" ASUS ZenScreen MB249C FHD IPS 75Hz (90LM0865-B01170)
Код товару: 243939NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 243939NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для монітора
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.