Монітор 23.8" ASUS TUF Gaming VG249Q5A FHD IPS 200Hz (90LM0C60-B01171)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Монітор |
| Виробник | ASUS |
| Діагональ екрану: | 23.8" |
| Частота оновлення: | 200 Гц |
| Роздільна здатність: | 1920x1080 |
| Тип ЖК-матриці: | IPS |
| Формат зображення: | 16:9 |
| Радіус кривизни: | Немає |
| Час реакції матриці: | 0.3 мс |
| Яскравість дисплея: | 300 кд/м2 |
| Технологія HDR: | HDR10 |
| Покриття екрану: | Антивідблиск |
| Сенсорний екран: | Ні |
| Безрамковий екран: | Так |
| Регулювання по висоті: | Немає |
| Варіанти регулювання положення дисплея: | Немає |
| Кріплення на стіну: | VESA 100x100 мм |
| Контрастність дисплея: | 1000:1 |
| Фірмові технології: | Flicker-Free |
| Інтерфейс HDMI: | 1x HDMI 1.4, 1x HDMI 2.0 |
| Інтерфейс DisplayPort: | 1x Display Port 1.4a |
| Інтерфейс DVI: | Немає |
| Інтерфейс VGA (D-Sub): | Немає |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 3.4 кг |
| Вбудовані колонки: | Є |
| Вигнутий екран: | Ні |
| Максимальна кількість кольорів: | 16.7 млн (6-Bit + FRC) |
| Наявність в магазинах | Дніпро, Івано-Франківськ |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711636058872 |
Монітор 23.8" ASUS TUF Gaming VG249Q5A FHD IPS 200Hz (90LM0C60-B01171)
Код товару: 256247NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 256247NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для монітора
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Паша
Шикарний монік за свої бабки. 200 Гц це круто)
Кайфую що взяв. Всім раджу!
04.03.2026
Відповісти
Відгуки (1)
Паша
Шикарний монік за свої бабки. 200 Гц це круто)
Кайфую що взяв. Всім раджу!
04.03.2026
Відповісти