Монітор 23.8" 2E 24" G2423B FHD IPS 165Hz (2E-G2423B-01.UA)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Монітор |
| Виробник | 2E |
| Тип: | РК-Монітор |
| Діагональ екрану: | 23.8" |
| Частота оновлення: | 165 Гц |
| Роздільна здатність: | 1920x1080 |
| Тип ЖК-матриці: | IPS |
| Формат зображення: | 16:9 |
| Радіус кривизни: | Немає |
| Час реакції матриці: | 1 мс |
| Яскравість дисплея: | 250 кд/м2 |
| Технологія HDR: | Немає |
| Тип системи підсвічування: | WLED |
| Покриття екрану: | Глянцеве |
| Сенсорний екран: | Ні |
| Безрамковий екран: | Ні |
| Регулювання по висоті: | Немає |
| Варіанти регулювання положення дисплея: | Немає |
| Кріплення на стіну: | VESA 100x100 мм |
| Контрастність дисплея: | 1000:1 |
| Засоби мультимедіа: | 3.5 mm mini-Jack |
| Фірмові технології: | AMD FreeSync |
| Інтерфейс HDMI: | 1x HDMI |
| Інтерфейс DisplayPort: | 1x Display Port |
| Інтерфейс DVI: | Немає |
| Інтерфейс VGA (D-Sub): | Немає |
| Додаткові роз'єми: | 1x USB Type C |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 410 х 120 х 610 мм |
| Вбудовані колонки: | Немає |
| Вигнутий екран: | Ні |
| Кут огляду вертикальний: | 178° |
| Кут огляду горизонтальний: | 178° |
| Максимальна кількість кольорів: | 16.7 млн (8-Bit) |
| Оплата частинами | ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 3 міс, |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Монітор 23.8" 2E 24" G2423B FHD IPS 165Hz (2E-G2423B-01.UA)
Код товару: 212462NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 212462NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для монітора
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Владислав
Кабель дисплей порт идёт с ним? Если нет то скажите какой лучше купить. Спасибо
09.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Вітаємо! Кабель ДП іде в комплекті.
25.09.2024
Андрей
Купил неделю назад, засветов замечено не было, пока что только положительные впечатления.
14.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за відгук, будемо раді бачити Вас і наступного разу.
14.06.2024
Відгуки (2)
Владислав
Кабель дисплей порт идёт с ним? Если нет то скажите какой лучше купить. Спасибо
09.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Вітаємо! Кабель ДП іде в комплекті.
25.09.2024
Андрей
Купил неделю назад, засветов замечено не было, пока что только положительные впечатления.
14.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за відгук, будемо раді бачити Вас і наступного разу.
14.06.2024