Відеокарта Gigabyte RTX 4060 Ti 16Gb Gaming OC (GV-N406TGAMING OC-16GD) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v4.0)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 4060 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2595 МГц |
| Частота пам'яті: | 18000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4352 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 500 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Gigabyte RGB Fusion 2.0 |
| Габарити: | 281x117x53 мм |
| Колір: | Чорний |
| Довжина відеокарти, мм: | 281 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Оплата частинами | ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 3 міс, àбанк 2 міс, eDilo 1 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 160 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS 3 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331314330 |
Відеокарта Gigabyte RTX 4060 Ti 16Gb Gaming OC (GV-N406TGAMING OC-16GD) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v4.0)
Код товару: 216831NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 216831NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта Gigabyte RTX 4060 Ti 16Gb Gaming OC (GV-N406TGAMING OC-16GD) (GDDR6, 128 bit, PCI-E 4.0 x8)
Опис товару
Gigabyte RTX 4060 Ti 16Gb Gaming OC - це графічна карта, призначена для ігор на роздільній здатності 1080p та 1440p, що є більш доступною альтернативою для геймерів середнього класу. Модель Gigabyte Gaming OC має трисистемне охолодження, помірний заводський розгін та стильний дизайн. Карта побудована на архітектурі Ada Lovelace з новими ядрами RT третього покоління та тензорними ядрами четвертого покоління, що забезпечують покращену підтримку DLSS 3 та Frame Generation, що дозволяє збільшити FPS завдяки штучному створенню кадрів.
Основні характеристики
|
Графічний процесор |
NVidia RTX 4060 |
|
Відеопам’ять |
16 ГБ GDDR6 |
|
Частота ядра |
2580 МГц |
|
Інтерфейс |
PCI-E 4.0 x8 |
|
Роз’єми |
2x DisplayPort 1.4a, 2x HDMI 2.1 |
|
Енергоспоживання |
160 Вт |
|
Рекомендований блок живлення |
500 Вт |
Порівняння з іншими моделями
Gigabyte RTX 4060 Ti наразі являється однією із найдоступніших відеокарт на ринку, проте забезпечує непоганий FPS у сінглплеєрних іграх у 1440p.
|
Модель |
Пам’ять |
Частота ядра (Boost) |
Продуктивність (1440p, середній FPS) |
|
Gigabyte RTX 4060 Ti |
16 ГБ GDDR6X |
2580 МГц |
70 FPS |
|
Zotac GeForce RTX 3080 |
10 ГБ GDDR6X |
1725 МГц |
155 FPS |
|
XFX AMD Radeon RX 6700 XT |
12 ГБ GDDR6 |
2599 МГц |
122 FPS |
Продуктивність в іграх
Карта забезпечує іграбельний FPS у іграх актуального покоління в 1440 p. Картка тестувалася у ААА-іграх минулих років.
|
Гра |
Середній FPS (1440p, ультра) |
|
Cyberpunk 2077 |
59 FPS |
|
Hitman 3 |
99 FPS |
|
Shadow of the Tomb Raider |
112 FPS |
|
Total War: Warhammer 3 |
67 FPS |
Висновок
Gigabyte RTX 4060 Ti 16Gb Gaming OC — це чудова графічна карта, яка добре конкурує з попереднім фаворитом RTX 3060 Ti, пропонуючи відмінну продуктивність для ігор на 1080p та 1440p. Модель Gigabyte Gaming OC має сильні термічні характеристики та незначний заводський розгін, що покращує продуктивність в окремих випадках. Ці всі переваги доступні за ціну, близьку до рекомендованої роздрібної вартості.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.