Кулер для процесора ID-Cooling SE-214-XT (1700/1200/1151/1150/1155/1156/AM4) (SE-214-XT)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Кулер для процесора |
| Виробник | ID-Cooling |
| Тип: | Активний кулер |
| Призначення: | Для процесора |
| Кількість вентиляторів: | 1 шт. |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| Напруга живлення: | 12 В |
| Максимальний TDP: | 180 Вт |
| Повітрянний потік: | 64.4 CFM |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Тип підшипника: | Гідродинамічний |
| Частота обертів: | 1500 об/хв |
| Рівень шуму: | 31 Дб |
| Матеріал радіатора: | Алюміній |
| Підсвічування: | FRGB |
| Габарити: | 150x124x72 мм |
| Колір | Чорний |
| Socket | AM4, AM5, 1150, 1155, 1156, 1151, 1151 v2, 1200, 1700, 1851 |
| Висота охолодження, мм: | 150 мм |
| Габарити | 124x72x150 мм |
| К-сть мідних трубок: | 4 шт. |
| Конструкція: | Баштова |
| Наявність в магазинах | Івано-Франківськ, Львів Газова, Дніпро, Харків, Одеса, Полтава |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сокет: | Socket AM4, Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200, Socket 1700 |
| Тип охолодження: | Активне |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6931393303789 |
Кулер для процесора ID-Cooling SE-214-XT (1700/1200/1151/1150/1155/1156/AM4) (SE-214-XT)
Код товару: 175384NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 175384NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (5)
Влад
Якщо не помиляюся він підійде на сокет 2011v3 ?
02.03.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за запитання. Згідно з технічними характеристиками - ні. З досвіду - тільки через т.з. "перехідне кільце", що потрібно докупити окремо, але запропонувати таке до покупки не можемо поки що. Тому рекомендуємо просто обрати відповідний кулер до "Socket 2011 v3": https://compx.ua/kulery-dlya-protsessorov/?ocf=F2038S2V4294959546
03.03.2025
Максим
Підібрали під і5 ,все працює круто, швидка доставка
10.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Вітаємо! Дякуємо за відгук.
25.09.2024
ma9qak
Не совсем понимаю, подойдет ли он на сокет 1151 v2
18.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так, звичайно.
18.08.2023
Дмитро
Кріплення для sAM4 сокета йде в комплекті?
02.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, кріплення на АМ4 є в комплекті
04.08.2023
Владислав Хитрук
Кріплення для 1700 сокета йде в комплекті?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так
02.08.2023
Відгуки (5)
Влад
Якщо не помиляюся він підійде на сокет 2011v3 ?
02.03.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за запитання. Згідно з технічними характеристиками - ні. З досвіду - тільки через т.з. "перехідне кільце", що потрібно докупити окремо, але запропонувати таке до покупки не можемо поки що. Тому рекомендуємо просто обрати відповідний кулер до "Socket 2011 v3": https://compx.ua/kulery-dlya-protsessorov/?ocf=F2038S2V4294959546
03.03.2025
Максим
Підібрали під і5 ,все працює круто, швидка доставка
10.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Вітаємо! Дякуємо за відгук.
25.09.2024
ma9qak
Не совсем понимаю, подойдет ли он на сокет 1151 v2
18.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так, звичайно.
18.08.2023
Дмитро
Кріплення для sAM4 сокета йде в комплекті?
02.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, кріплення на АМ4 є в комплекті
04.08.2023
Владислав Хитрук
Кріплення для 1700 сокета йде в комплекті?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так
02.08.2023