Кулер для процесора PcCooler PALADIN EX300S (PALADIN EX300S)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Кулер для процесора |
| Виробник | PcCooler |
| Тип: | Активний кулер |
| Призначення: | Для процесора |
| Кількість вентиляторів: | 1 шт. |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| Напруга живлення: | 12 В |
| Максимальний TDP: | 125 Вт |
| Повітрянний потік: | 73.5 CFM |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Тип підшипника: | Гідродинамічний |
| Частота обертів: | 400-1800 об/хв |
| Рівень шуму: | 29 Дб |
| Матеріал радіатора: | Алюміній |
| Підсвічування: | ARGB |
| Габарити: | 157x136x129 мм |
| Колір | Чорний |
| Socket | AM4, AM5, 1150, 1155, 1156, 1151, 1151 v2, 1200, 1700, 1851 |
| Вага в упаковці, брутто (кг): | 0.45 кг |
| Висота охолодження, мм: | 157 мм |
| Габарити | 130x75x157 мм |
| К-сть мідних трубок: | 3 шт. |
| Конструкція: | Баштова |
| Сокет: | Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200, Socket 1700 |
| Тип охолодження: | Активне |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6940526112877 |
Кулер для процесора PcCooler PALADIN EX300S (PALADIN EX300S)
Код товару: 216734NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 216734NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Богдан
Чи можливо змінити підсвітку кулера під'єднавши його до хабу Coolmoon PWM ARGB controller
13.05.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, якщо ваш хаб підтримує АРГБ, підсвітка буде мінятись через хаб
14.05.2024
Андрій
Зі своєю задачею справляється, ще й зробив мою старушку набагато привабливою.
15.04.2024
Відповісти
Kirill
Для socket 1151V2 підійде?
20.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня , так підійде.
28.04.2024
Відгуки (3)
Богдан
Чи можливо змінити підсвітку кулера під'єднавши його до хабу Coolmoon PWM ARGB controller
13.05.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, якщо ваш хаб підтримує АРГБ, підсвітка буде мінятись через хаб
14.05.2024
Андрій
Зі своєю задачею справляється, ще й зробив мою старушку набагато привабливою.
15.04.2024
Відповісти
Kirill
Для socket 1151V2 підійде?
20.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня , так підійде.
28.04.2024