Вентилятор PcCooler Halo Dynamic Color Fan FX-120-3 Black (FX-120-3)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Виробник | PcCooler |
| Тип: | Вентилятор |
| Призначення: | Для корпусу |
| Кількість вентиляторів: | 1 шт. |
| Живлення і тип конектора: | 3pin, Molex |
| Напруга живлення: | 12 В |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Тип підшипника: | Гідродинамічний |
| Частота обертів: | 1800 об/хв |
| Рівень шуму: | 27 Дб |
| Підсвічування: | RGB |
| Габарити | 120x120x25 мм |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Розмір вентилятора: | 120 мм |
| Тип охолодження: | Активне |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6940526107910 |
Вентилятор PcCooler Halo Dynamic Color Fan FX-120-3 Black (FX-120-3)
Код товару: 115674NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 115674NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Владислав Романенко
Получил быстро, упакован был хорошо. Но заявленные характеристики не соответствуют, уточнял у менеджера по поводу оборотов и менеджер заверил что всё как в описании. На практике не 2000 а всего 1200, даже на упаковке написано.
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Владислав Романенко. Дякуємо Вам за відгук. Хай працює.
Черній Назарій Ростиславович
У вас характеристики не вiдповiдають дiйсностi, або тут справдi лише 3pin пiдключеня й немаэ molex?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Назарій Ростиславович. Дякуємо, що звернули увагу. Наші менеджери уже займаються цим питанням.
Відгуки (2)
Владислав Романенко
Получил быстро, упакован был хорошо. Но заявленные характеристики не соответствуют, уточнял у менеджера по поводу оборотов и менеджер заверил что всё как в описании. На практике не 2000 а всего 1200, даже на упаковке написано.
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Владислав Романенко. Дякуємо Вам за відгук. Хай працює.
Черній Назарій Ростиславович
У вас характеристики не вiдповiдають дiйсностi, або тут справдi лише 3pin пiдключеня й немаэ molex?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Назарій Ростиславович. Дякуємо, що звернули увагу. Наші менеджери уже займаються цим питанням.