Вентилятор Jonsbo SL-120WR White (SL-120WR White)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Виробник | Jonsbo |
| Тип: | Вентилятор |
| Призначення: | Для корпусу |
| Кількість вентиляторів: | 1 шт. |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| Напруга живлення: | 12 В |
| Повітрянний потік: | 28.12-59.48 CFM |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Тип підшипника: | Гідродинамічний |
| Частота обертів: | 600-1500 об/хв |
| Рівень шуму: | 22-32 Дб |
| Ресурс роботи: | 40 тис. годин |
| Підсвічування: | ARGB |
| Колір | Білий |
| Габарити | 120x120x25 мм |
| Наявність в магазинах | Полтава, Київ Васильківська, Івано-Франківськ, Одеса, Чернівці, Харків, Львів Газова, Дніпро, Київ Херсонський |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Розмір вентилятора: | 120 мм |
| Тип охолодження: | Активне |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Вентилятор Jonsbo SL-120WR White (SL-120WR White)
Код товару: 224496NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 224496NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
БезкоштовноСьогодні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Антон
Взяв собі 6 таких куллерів, а як виявилось що в них крильчатка в іншу сторону, і вони дують в зворотній бік)) Добре що звернув увагу одразу, прийняли назад та замінили на аналогічні (класичні) дуже швидко без питань, сервіс - ТОП, дякую філіалу у Львові!! Такі ж вертушки з класичними лопастями відпрацьовують свою ціну на 100%))
05.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, Антон, щиро дякуємо Вам за відгук. Ви надаєте нам змогу працювати та вдосконалюватися в цьому руслі, саме такими коментарями, дякуємо що звернулися саме до нас, будемо раді вам також допомогти й наступного разу.
05.03.2024
Відгуки (1)
Антон
Взяв собі 6 таких куллерів, а як виявилось що в них крильчатка в іншу сторону, і вони дують в зворотній бік)) Добре що звернув увагу одразу, прийняли назад та замінили на аналогічні (класичні) дуже швидко без питань, сервіс - ТОП, дякую філіалу у Львові!! Такі ж вертушки з класичними лопастями відпрацьовують свою ціну на 100%))
05.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, Антон, щиро дякуємо Вам за відгук. Ви надаєте нам змогу працювати та вдосконалюватися в цьому руслі, саме такими коментарями, дякуємо що звернулися саме до нас, будемо раді вам також допомогти й наступного разу.
05.03.2024